Kalite Nu-Metal grup tişörtleri almak istiyorum ama bulamıyorum

Merhaba, Limp bizkit, Deftones, Korn, Disturbed, gibi grupların tişörtlerini arıyorum ama kaliteli kumaşı olan bir marka bulamadım. Hepsi aynı ince ve kalitesiz kumaşa aynı baskıları stok şekilde basıyordu, bildiğiniz ve özellikle Limp bizkit tişörtü alabileceğim bir yer biliyor musunuz?

Kaliteli kumaşı olan herhangi bir tshirt kaldı mı zaten çoğu kullan at oldu 2-3 yıkamada yer bezine dönüyor. Bir de özel baskı yapan siteler vardı tisho mu neydi hala varsa öyle yerlere kendin yaptırabilirsin, ben 10 15 yıl önce yaptırmıştım o zaman kaliteliydi kumaşları şimdi nasıldır bilmem.

Kaliteli kumaşı olan herhangi bir tshirt kaldı mı zaten çoğu kullan at oldu
maalesef bizde öyle.... 2018'de USA'dan aldığım bazı rock ve esprili t-shirt'ler var öyle aman aman şık dükkan modeli değil bildiğin pasaj dükkanı... hala cillop gibi giyiyorum... bizden aldıklarım dediğin gibi sezon sonu rengi solar, ertesi sene yer bezi... ha arada pijama olan şanslılar da var :)

maalesef bizde öyle.... 2018'de USA'dan aldığım bazı rock ve esprili t-shirt'ler var öyle aman aman şık dükkan modeli değil bildiğin pasaj dükkanı... hala cillop gibi giyiyorum... bizden aldıklarım dediğin gibi sezon sonu rengi solar, ertesi sene yer bezi... ha arada pijama olan şanslılar da var :)

Doğrudur :) bir zamanlar burada da vardı kaliteli şeyler. Bir kaç yıl önce çok eskiden kalan kıyafetlerimi ayırmıştım çoğu ilk günkü gibi gıcır gıcır duruyordu nasıl bir tekstil kalitesiyse bir ömür giysen giyilir. Şimdi çoğu şey dandik olduğu gibi döviz bazında da pahalı, yani eskiler gibi uzun ömürlü olacağını bilsem parasına bakmadan basıp alacağım ama eminim hiçbiri uzun ömürlü olmayacak.

Geri