Antalya Antalya'da Metal Grup Oluşumu

Herkese selamlar. 4 ay önce antalya'ya iş nedeniyle taşındım. Gitar çalıyorum ve bir grup kurmak gibi bir fikrim var. Metal müzikle uğraşıyorum. Konyaaltında yaşıyorum ve ne yazık ki kendi aracım yok. Bu yüzden açıkçası çok uzağa stüdyo provasına hızlı ve kolayca ulaşım sağlayamayabilirim. Ama elimden geleni yapmaya hazırım. Varsa beraber çalmak isteyen ya da en azından müzik konuşabileceğimiz kişiler mesaj atmanız yeterli.

İnstagram: @let_mayhem_in_me

Merhaba aklınızda nasıl bir hedef var cover band tarzı mı yoksa kendi parçalarınızı üretmeyi düşünüyor musunuz? ben 2 senedir gitar çalıyorum odaklandığım tür metalcore ve alt türleri ancak diğer metal türleri hakkında da bilgi sahibiyim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba aklınızda nasıl bir hedef var cover band tarzı mı yoksa kendi parçalarınızı üretmeyi düşünüyor musunuz? ben 2 senedir gitar çalıyorum odaklandığım tür metalcore ve alt türleri ancak diğer metal türleri hakkında da bilgi sahibiyim.
Cover ağırlıklı diyelim. Şu an bir grup kurma aşamasındayız. İnstagramdan bana yazın en azından tanışalım.

Geri