Degika

>;-/

:evil: :x :evil:

1-) SAÇMAAAA
2-) SAÇMAAAA
3-) SAÇMAAAA

Hala supafreak kadar açık ve net konuşamayacak olsam da Degika'nın dağılmasını telaffuz etmek bile istemiyorum. :? Drama değil de polisiye filansa gerçekten tüm edebiyat bilgilerimi tekrar gözden geçireceğim. :dil Son olarak da Çağatay, verdiğin böylesi bir kararın bilhassa bizi negatif etkileyeceğinin umarım en az sende benim kadar farkındasındır. :? Bakalım n'olacak? :roll:

Baraka'da Faith Erkoç'un prodüktörüyle geçen bir muhabbetimiz de söz konusu, grup elemanlarının bir an önce araşmasını dilerim!!! :evil:

Önümüze ve işimize bakacak olursak sevgili forum okurlarımız, Degika yarın Yolcu Bar'da sahne alacaktır. Bilginize... :mrgreen:

ps: Batu! Orası artık hayat dolu bir mekan :LOL: Haa, unutmadan.. El atmaya korktuk ama yatağının altını da en yakın zamanda temizle!

saol can :tap: valla cok iyi oldu odamın temiz oldugunu görmek. meğerse bütün esyaların rengi değisikmis.
mesela televizyon aslında siyahmış
ben onu hep gri diye bilirdim.
onu çok yanlış tanımışım. :metalhead

arkadaşlar bu ortamlardan biraz uzak kalacağım için pek görüşemeyebiliriz...

o yüzden hepinize ne yol seçmiş olursanız olun, hangi atla hangi dereyi geçmeye çalışırsanız çalışın başarılar diliyorum

PascalNouma demiş ki:
arkadaşlar bu ortamlardan biraz uzak kalacağım için pek görüşemeyebiliriz...

o yüzden hepinize ne yol seçmiş olursanız olun, hangi atla hangi dereyi geçmeye çalışırsanız çalışın başarılar diliyorum
Biz yinede görüşürüs be basriii :)
Derede bir atta bir.. anlık ve duygusal kararlar verdiğim için ve bu olayın bir 'İŞ' olduğunu unuttuğum için hepinizden özür dilerim bu arada geçen iki gece içinde bi parça yaptım.. Ama sadece ben tarafından dinlenebilecek... Tekrar özürler diliyorum kırdığım herkesten ...
Degika vites deiştirme zamanı geldi galiba.... :twisted: :LOL:

Ara gazı fazla verip motoru yakmamak lazım. Çağatay'ın yaptığı bu açıklama Degika'nın batan bir gemiden çıkma olmadığını ve devam ettiğini göstermiştir umarım. Fazla kızıp hakkında epey zıt şeyler düşünmüş olup bunu söylemekten nefret ediyor olsamda seviyorum seni be SumOraY :LOL: Her şeye rağmen. Aynen grubumu da... Her şey yooooooluundaaaaaaaaa! :LOL:

Batu, senin kulağını çekeceğim pek yakında haberin olsun bu arada haa :p Onu bunu bırakın da asıl konumuz Can'ın bu saçlarla ne yapacağı :p

Aklım hala allak bullak be elalem, bu dere hikayesindeki suya bile düşememekten, bir kayaya çakılmaktan acaba korkuyor mu bu Can, gerçekten çok merak ediyorum :?

ohhh bea herkes kendine gelmeye başlıyo :twisted:
herşey yoluna giriyo gibi gözüküyo can sana sesleniyorum ilk günkü ciddiyetini ve azmini korursan hoca dere mere tanımazsın haberin ola :p
batu sana sesleniyorum yakında çalışmaya gelcez bakalım oda eskisi gibimi ;)
pascal pascal pascal nouma
nouma nouma pascal nouma ;)

Niye, bende Nouma'yı severim. Hatat bizzat İstanbul Aşk Cafe'de bana Cappucino ısmarlamışlığı bile vardır Ahmet'im Dursun'um ile beraber ;)

Benc eforum kapanmaz, kapanacak bir forum varsa o da "Her Telden"de duruyor... Benden söylemesi. "Supafreak kix ass" - Harbici ama :!: :LOL:

Ben başka bir konuya geçek istiyorum ; grubun ismi...
Bence grubun ismi güzel degil.Türkiye cumhuriyeti sınırları içinde yaşadıgımıza göre ve ana dilimizde türkçe oldugunua göre neden grubun ismi yabancı bence türkçe olmalı...
Burdan cana sitem etmek istiyorum...

meraba, bilin bakalım ben kimiim? ;)
bir kaç gündür süren koşuşturma ve karamsarlıktan sonra hepinizin aklının başına geldiğine sevindim cidden afferin size :alkıs
hadi bakalım ozaman yeni yeni besteler bekliorum zaten "son"u sadece bir kere dinliyebildim olmaz ki :akıllıol neyse şimdilik bu kadar görüşürüz :elsallaa

flunder demiş ki:
meraba, bilin bakalım ben kimiim? ;)
Bir kaç gündür süren koşuşturma ve karamsarlıktan sonra hepinizin aklının başına geldiğine sevindim cidden afferin size
İşte benim en anlamlı yaşam nedenim :)

CrazyFruit demiş ki:
Arkadaşlar konserde gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Dilerim ankarada ya da başka bir yerde birlikte sahne alırız.Dededen selamlar.
Aman efendim biz N'aptık ki? :p Şaka bir yana, yine şu adı "festival" konan şeylerden olduğu zaman davetlisiniz..?.. Takılalım bakalım :)

Kablo demiş ki:
Hadi can yeme beni ben ne anlama geldigini biliyorum degikanın!
Degika harbiden şaka bir yana bir inanışa göre "haylaz ruh"lara (ya da cin her neyse) deniyormuş. [Bir İngiliz inancına göre de değildir tabii ki bu, onların ülkeyi başarıyla yönetmek, çevreyi daha güzel hale getirmek gibi bizden farklı bazı işleri var] Ama bir yandan da Cüneyt Arkın filmlerinden esinlenen bir çeşit karakterdir D.E.G.İ.K.A. Haberiniz olsun. Türkçe müziğe yabancı isim yakışmazdı bence de. Bu Degika davulcusunun gayriresmi açıklamasıdır, ona göre... :p

Bu arada kısa bir hatırlatma.. Degika "Ankara Turnesi"ni tamamlamıştır. :D Başımız sağolsun... :p

Peace Out 'dere :D

Geri