Degika

Yaslarımız cok çabuk büyüyo... Henüz hala boş işlerle uğraşabilcek bir zamandayken bu zamanı iyi değerlenirmemiz ve olup biteni fazla önemsemememiz gerekli... Bence... Nitekim ben öle yapıyorum...

yalanTeNeKecnr demiş ki:
Yaslarımız cok çabuk büyüyo... Henüz hala boş işlerle uğraşabilcek bir zamandayken bu zamanı iyi değerlenirmemiz ve olup biteni fazla önemsemememiz gerekli... Bence... Nitekim ben öle yapıyorum...
Britney 23 yasinda. Gecen birini daha gordum, 17 deyince artik yeter dedim. Yaptiklari muziklere saygim dahi olmasada su an bulundurklari nokta belki de bir cogumuzun olmak istedigi, hayal ettigi nokta. Benden ekonomist ciksin, var ya... Ilk senelik maasimin %70'ini saga sola bagislayacagim. :p Ayrica Caner, son olarak dediklerine can-i gonulden katiliyorum. Hatta tamamiyle dogurusun ama bakis acisibence burada fazlaca farkli olan... Sayfalarca konusabilecegimiz... :?

kames_9_kat demiş ki:
lan catay nerdesin lan bir işe girdin görülmüyon hiç bir yerde
Birak oyle kalsin, hayati ogrensin dana. Gerci bu seferde isin suyunu cikarip "kafami kaldiracak" zamanim yok deme tribine soktu kendini ama hadi bakalim... Muzigi unutmaz insallah roportaj alayinda... :p

Zephyr_007 demiş ki:
39. sayfadan sonra anlamı olmasa da yine bu grubun 3. sayfaya düşmesini gönlüm elvermedi...Başarılar degika ya!...Studyo için de ayrıca teşekkür...
Ben eglendim, ozlemisim. Garipti, guzeldi, yok yaa. Ayniydi :LOL: Gurhan gozum sende... :p 1'inde oralarda olabilerim, hazir ol.. Tum "muze"leri gezdireceksin daha bana :p

KIRMIZI demiş ki:
...Ve kesinlikle haklisin Demir. Daha fazla vakit harcamanin anlami kalmadi!

:metalhead !!! HERE WE GO AGAAIIIN !!! :metalhead

Deprem deprem deprem....
Sen git bi hamam yap yine, kendine gelirsin..
Iki sıvazlada beynine kan gitsin....
Tarrak tarrak konuşma çok çekersin..
Gerçi başka işin yok çek yüzüne nur gelsin....

Şarkı yapcam lan ben bu sözleri... :) :twisted:

Armut Olmamak Gerek :->

DPRM_bu_son demiş ki:
Sizden bir şey beklemiyorum...
nnNöbetçilerr!!! ğnGötürün bu kahpeyi, nğAtın timsahlara :LOL: Bende kimseden bir şey beklemiyorum açıkcası. Sadece biliyorum ki herkes istediği noktalara gelebilecek. Tek emin olduğum şey ise isteklerimizin değişeceği. Ama ola ki aynı kulvarda devam etmeye karar verirsem, o zaman beni takip et derim Deprem pasha... :twisted: Tırro, sana vurdur da gel demiştim, sen n’aptın? :LOL:

Mevcut Degika Davulcusunun "Kamuoyu"na duyurusudur

supafreak demiş ki:
DEDE OLDUUUUUUUM!!!!!
Çok çabaladım rasyonel bir açıklama yapmayayım diye, ama yok – dayanamadım yine! Şimdii... Öncelikle farklı cinsiyetlere sahip 2 Homo Sapien’in cinsel olarak birleşmesinden sonuçlanan şeyin adı “üreme”dir. Bu işlem 2 nesil yapıldığı sürece, ilk birleşmeye imzasını atan “Erkek”, kendinden sonraki 2. nesile “torun” diyebilir. Bildiğimiz üzere bu torununda 2 nesil üzerine “Dede” sözcüğü ile hitap etmesi gayet doğal bir yaklaşımdır.

O yüzden kimimizin Dede olmadığını varsayarak, işin bir de diğer yanından bakmak istiyorum. Burası yine ağır olabilir. Ama bu memlekette susmanın erdem olmadığını, bir şey kazandırmadığını bildiğimizden, kısa bir şeyler yazmaktan zarar gelmeyeceğini düşündüm...

Eski Degika gitaristi, örümcek ağlarıyla serpilmiş - yıllanmış arkadaşımın bu anlamlı tavrı sonucunda mesajımın anlamsız kalması adına mesjaımı değiştirmiş bulundum. Simply sorry for any inconvenience suckaz...

Re: Armut Olmamak Gerek :->

entity5 demiş ki:
DPRM_bu_son demiş ki:
Sizden bir şey beklemiyorum...
nnNöbetçilerr!!! ğnGötürün bu kahpeyi, nğAtın timsahlara :LOL: Bende kimseden bir şey beklemiyorum açıkcası. Sadece biliyorum ki herkes istediği noktalara gelebilecek. Tek emin olduğum şey ise isteklerimizin değişeceği. Ama ola ki aynı kulvarda devam etmeye karar verirsem, o zaman beni takip et derim Deprem pasha... :twisted: Tırro, sana vurdur da gel demiştim, sen n’aptın? :LOL:

Ben sizden bir şey beklemiyorum...Asıl önemli olan siz kendinizden bir şey bekliyor musun? Bana bir zararınız yok benim sizden ne gibi bir beklentim olabilirki anca kendiniz br beklenti yaratmalısınız...
Bu arada burası Ankara kahpe bizins toprakları degil pis alçak :D

Beklemiyor gibi görünmekte fayda var. İddiacı olmaktansa... Ne birinin ağzına makara, ne de piyasanın oyuncağı olabilrim ben. Hayatta en çok kaybeden'i oynarken zorlanırım diye düşünüyorum... Bilmem aradaki farkı şimdi gösterebildim mi?

:) Her şey çok gülünç yaa... Söz meclisten dışarı - Gidin MaNgA alın, bazı şeyler daha anlamlı olsun hepiniz için... :twisted:

Geri