Degika

6 yıl haa.....
Ben 4.5 yıldan sonra tekme yedim g.tüme. Böyle şeyleri duyunca accayip korkuyorum.
Kendimi bide benden daha uzun ilişki yaşayanların yerine koyu o korkuyu tekrar yaşıyorum. Bu seferde kızlardan tiksiniyorum.
Ama yinede sana kız arkadaşınla ayırılıksız ve kavgasız çoooook uzun mutlu seneler dileklerimi sunuyorum.

herkese teşekkür ederim, yaradana niyaz ederim ki çok güzel şeyler yapacağız... ameenn!!! :tap: kimseye yüzümüz kara çıkmaz umarım...
Ayrıca nice 6 senelere Can ;) darısı başıma :D

KIRMIZI demiş ki:
herkese teşekkür ederim, yaradana niyaz ederim ki çok güzel şeyler yapacağız... ameenn!!! :tap: kimseye yüzümüz kara çıkmaz umarım...

Hayırlı uğurlu Olsun DEMİR Bey.... Kısa zamanda beraber sahne almak dileğiyle :)

SurguN demiş ki:
KIRMIZI demiş ki:

Hayırlı uğurlu Olsun DEMİR Bey.... Kısa zamanda beraber sahne almak dileğiyle :)
sağol Canercim, nice beraber konserler yaparız umarım...
ayrıca iyi dileklerinden dolayı Deprem, Caner ve herkeşlere çok teşekkür ederim...

Ahanda işte burada da bizim müstakbel basçı, "stay tuned" diyeyim şimdilik :) Sağol Emin...

Deprem, Batu, Ertuğrul ve Caner... Çok sağolun abi, süpersiniz :)

lepistes_davul: "Aliaaabi naabtın" diyecektim ama olay geyik yapılası kadar komik değil sanıyorum... Zaten hayat yeteri kadar uzun, kısaltmaya bakmalıyız... Sanada bolca teşekkürlerimi sunuyorum...

Demir orada Caner'in "sanat" kelimesini kullanması beni epeyce bir miktar düşündürüyordu ki,; senin böylesi bir cevap yazman benim sadece anormal olduğumu gösterdi :LOL:

Neyse, destekler için de teşekkürler. Çook ama çook yakında yeniden iş konuşmaya başlayacağız burada, "stay tuned" - (Harbiden taktım) :mrgreen:

"maNga" almayan kalmasıın... :p

Ya Degika'da yine "beklenesi" güzel şeyler yok. Konuşulacak karabaht'ı da forumlara taşımanın anlamsız olduğunu düşünüyorum.

Elbet gün gelecek "Degika Dominates!" yazabileceğim buraya rahatlıkla. Takılmaya devam,

~ Cheerz ~

Vallahi bende bir tek "Kal Yanımda"yı geçiyorum, bir şarkı ancak bu kadar... :LOL:

O değilde, ALaabi, bu karanlığın yanında dışarıdan şöyle hafiften hafiften gelen bir ışık varsa, hemen ayağa kalkmaya çalışsan düşecek durumdaysan, alt komşun evde değilse ve sen özgürce baget sallayabiliyorsan, kapa gözünü de 1 saat kadar önce keşfettiğim A Perfect Circle - Blue'yu tıngırdat...

Ya da bön bön monitöre bakmaya devam ederkene, yine ... demeyi aksatma benim için :twisted: Yaşamım sanırım yeniden gözden geçiremeyeceğim kadar kontrol dışı. Ah bir hayalleri olan ve bunu sadece beyniyle paylaşmayan 1'i gelse de kapımı çalsa n'olur ki?

Up's 'n Down's... It really sucks sometimes. Ya da usually mi demek gerekti ki şair amca?

Ben kaybolmuşdum çoook çok öncelerde. Canı da şu an itibariyle kaybetmiş bulunuyoruz. Bu demek olioki Degika gelio... Şaka bi yana çok çok çok az kaldı. Başarılar degika... ( Haa nerden nası nie gelio die soriosanız ben bilmiorum çnki.... )

entity5 demiş ki:
Vallahi bende bir tek "Kal Yanımda"yı geçiyorum, bir şarkı ancak bu kadar... :LOL:

O değilde, ALaabi, bu karanlığın yanında dışarıdan şöyle hafiften hafiften gelen bir ışık varsa, hemen ayağa kalkmaya çalışsan düşecek durumdaysan, alt komşun evde değilse ve sen özgürce baget sallayabiliyorsan, kapa gözünü de 1 saat kadar önce keşfettiğim A Perfect Circle - Blue'yu tıngırdat...

Ya da bön bön monitöre bakmaya devam ederkene, yine ... demeyi aksatma benim için :twisted: Yaşamım sanırım yeniden gözden geçiremeyeceğim kadar kontrol dışı. Ah bir hayalleri olan ve bunu sadece beyniyle paylaşmayan 1'i gelse de kapımı çalsa n'olur ki?

Up's 'n Down's... It really sucks sometimes. Ya da usually mi demek gerekti ki şair amca?

Tuttum seni can... Ben gelicem...

olum konuşmayalı baya bir şey değişmiş...Tabi banahaber veren yok...Çağataycım bu arada bugün canı bi ara buluşcaz büyük bi olasılıkla...öpüyorum hepinizi. :p

"emre"

Geri