Degika

olum çalıında artık dinleyelim ya sende çağatay sal artık manga yı para tatlı geldi bende anlıorum ama bişiler yap kendin için yarın bigün biticek herşey kalıcaksın ortada bide bakmıssın kimse kalmamış gitmiş can italyada master de bascı abd yollarında bu senin için en kötü haber olur unutma bir dost tavsiyesi nede olsa aynı toprağız iiyiliğini düşünürüm kötülüğünü düşünenden hiç hoşlanmam bunu da bilirsn kardeş :)) unutma samsun tümüyle arkanda sana bişi olmaz bu concon memlektinde :)) haberlerini bekliorum görüşz

Arkadaşlar.. Şu anda yazamiicama ama bi kaç güne ayrıntılı bi mesaj yolliicam hepinize...
Kendinize çok iyi bakın... Belki yollar kesişir yeniden bi yerlerde....

grup olarak aylar süren ve elde olmayan sebeplerden dolayı beklememiz gereken,çalışamayan,üretemeyen ve herhangi bir etkinlik içinde yer alamayan bir sürecin içine girdik ve hala devam ediyoruz.grupla beraber bulunduğum 5 ay boyunca şans hiç gülmedi desem yeridir.az önce yaptığım konuşma sonucunda yine elde olmayan,maalesef çok istememize rağmen çözüm getiremeyeceğimiz birtakım önemli ve özel sebepler doğrultusunda grup üyemiz Çağatay Şen ile yollarımızı ayırma kararı aldık.Kendisinin grupta ne kadar çok yer almasını istesemde yapılabilecek bir şey olmadığı için üzgünüm.kendisine seçmiş olduğu yolda ve hayatında en temiz duygularımda başarılar diliyorum.davulcumuz Can Güler(entity5)in şu an bu durumdan haberi olmadığı için ve hatta yarın bu mesajı süpriz olarak okuyacağı için şu an grubun ne yapacağı nasıl bir yol izleyeceği v.s önümüzdeki birkaç gün içerisinde alıcağımız kararla belli olacaktır...

X-tR

Okudum, öğrendim, eğlendim...

Degika bugüne kadar - hiç bir yere varamamasına rağmen - çok güzel günler geçirdi, çok güzel insanlar ile çalıştı. Bunlardan biri de yukarıda görüldüğü üzere Çağatay Şen oldu.

Hayatımın 1 numaralı kazığının, sınır tanımayan yalanların, müzik kariyerim adına ciddi bir bariyer olmasının ve senenin 3/4'lük kısmının boşa gitmesi adına söylemek istediğim o kadar ağır şeyler var ki... Geçmişi küçük düşürmemek adına susmak - en basitinden - benden istenilen şey.

Kısaca gruptan ayrılma nedeninin "maddiyat" olarak adlandırılması söz konusu olacak. Bu durumda o kadar sevecen görülecek ki herşey, elalem beni deli sanacak. Ancak yine, dediğim gibi benden bir şey istenmiş. Ben susayım, siz yorumlayın. Sen de öyle yap Çağatay'cım, ama bak "son" bir istek de benden: Seni sana inandır lütfen!

Eski dostum Çağatay Şen'e "roadie"lik kariyerinde başarılar dilemek en hayırlısı olacak gibi.. Mesleğinde zirveye çıkman 1 numaralı dileğim, sonsuz başarılar koçum. Görüşmek üzere... :arrow:

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği Forum Kurallarına aykırı üslubunuz sebebi ile silinmiştir.Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz!

aboov çaaay olum ayrılma be gördüğüm en iyi korn coverlarını söyleyen adamsın bu grup ilerlerdi bence ama sen bilirsin yinede senin için ne önemliyse onu yap derim başarılar..

Kırıcı olmamak adına ( Bütün olanlara rağmen...) böyle olması gerekiyodu demekle yetiniyorum.. Umarım bir gün benim-düştüğüm- duruma düşüp ne demek olduğunu anlarsın demek geliyo içimden. Bazı cümleler (veya mesajlar) insana o kadar koyuyoki fiziksel olarak acı çekebiliyosun..

Kısaca degika bundan sonraki müzik hayatında bensiz bi yola girmiştir... Bu yolda başarılı olacaklarına da inanmaktayım.. Benden istedikleri taktirde elimden geleni yapacağımı da bimelerini istiyorum.. Yolunuz açık olsun...

Not: Şimdiye kadar kimseyi kendime inandırmak için çaba sarfetmedim. Bu 1 1.5 yıldan sonra bana inanmıyosan da söyiiceim bişey yok can efendi.Boşa zaman harcamışız eğer böyle düşünyosan. İyi dileklerin için sağol ''KOÇUM'' :?: :!: **#£$. Daha fazla forumunuzu meşgul etmek istemiyorum. Ve mümkünse bu konuda cevap da verilmesini... Kolay gelsin...[/code]

Bence de nedenleri var ve böyle olması gerekiyorsa olması gerekiyordur...Herkesin hayatında mecbur olduğu şeyler var!!!İstese de istemese de!!!Lütfen biraz daha saygılı(Sana ne lan diyebilirsiniz ama öyle!!!)

...Sevgiler&Saygılar...

üzüldüm çaatayın ayrılmasına.
kendisi için iyi olanı yaptığına inanıyorum. umarım (kardeşim) hakettiği yerde hakkettiği insanların yanında olur. söylememe gerek yok ama bilinsin biz yanında oluruz hep geçmişe ihanet edemeyiz nasıl olsa

Benim tanıdığım Çağtay bir iş için gurubu bırakıcak biri değildir.Daima ileriyi düşünür,,Çağtay sesi ve müzisyenliğiyle olsun çok yetenekli bir arkadaşımızdır.Can'da davulda öyledir.Ama başka bir neden vardır kesin.......

Degika 27 Haziran tarihi itibariyle "Reha Manav" ile söz kesmiştir. 1-1,5 haftalık aranın ardından da, vokalini belirleyecektir. Degika beldesinin kamuoyuna duyurusudur, ilginize teşekkür ederiz... :p

PS: İncelediğim kadarıyla Degika Amatör Gruplar forumunun "en sayfalı" üyesi haline gelmiş. Yeniden hayırlı olsun...

But I'm "just more" - a little - curious ...

Başrol Çağatay'ım bilaaderim olmak üzere Herkese teşekjürler. :oops: Tatil arasının bitmesiyle vokali belirleyip çalışmalara başlayacağız, çok sıkı bir gitarist bulduğumuza inanıyorum, iş sadece grup olmaya kaldı... :roll: Başlayacak yeniden! :twisted:

Geri