Degika

Gürhan kaptırmışsın bakıyorum internete ....ni.
ADSL in açıldımı bari. Ayrıca hani lan benim ödülüm ZİL mil alcaktın bana!!!
beni kandırdın vaatlerinle babannemi kandırdığın gibi!!!!!! :pandik
:metalhead

Ama herkes deniz kum ve plaj pesinde su aralar...Eminim yorucu bir senden sonra herkes haketti bunu.Ama en kısa zamanda ekulak'ın dediği gibi "çok çalışmak lazım çook...."

slm lear LAN KÖPEK YİÐİT İNSAN BİR ARAR NE BİÇİM DOST SUN LAN SEN çok kırıldım olum sana bunu unutmucam yani harbiden diorum bak insan bir haber veriir lan kendinden telefonun kapalı sattın değilmi mal o gün ümitköye gelseydin para vericektim sana borç muhbaetine beni ara lan bunu okuyunca hemen ara yemin olsun seni tanımam ona göre 2 günün var.... HEM daha yapacak çok şeyimz var dostum yolumuz uzun piyasaya bomba gibi giricez sallama sen kimseyi dostum varsa ihtiyacın söyle sonuna kadar yardım ederim sana bunuda biliyorsun yani hemen söle ÖLMEK NE Kİ DOST LARIN UÐRUNA .... hadi öptüm seni kardeşim

nerdesin lan fatih!!! hani nerde verdiğin vaatler?!
nerdesssssin olm hadi lan çalışa çalışa ellerim haşat oldu, 3 ayakkabı değiştirdim çalışmaktan...

ayrıca imzanı değiştir abi o ne öyle arabesk arabesk yazılar!!!!!!!!!!! :metalhead

kes lan batu :)) çalış olm sana demedikmi herşey güzel olacak die merak etme şu cocuk getirse şarkılarımı gelicem ama en geç 10 ununa kadar ordayım merak etme davulcum benim :)) bu arada degika tatildeymiş bize neyse biizim paramız yok biz tatile gidemioruz die nasıl eziyorlar şerefsizleeer .... :)) hadi öptüm sizleri samsundan selamlar

Keşke her-şey böylesi neşeli geçse Degika adına. Çok mu çalışmak lazım? Önce azmetmek lazım olmasın? Sonra inan. Sonra çalışırsın. Benim hatam bu sırayı koruyamamak oldu bu grup adına. Neyse biraderler, olay forumluk değil gibi görünüyor, pek yakında... :(

Cn ben anladım ama dediklerinin üstüne şunuda söyliyim abi çalışmak demek azmetmek demektir başarmayı istemek demektir bunu asla unutma...Ve asla kendini başkalarıyla kıyaslama...

iyiki doğdun iyiki varsın depo :p
inanan insan lazım inanan ama kendine inanan!!!
geleceği herzaman kendin göremezsin dimi bırakta biraz başka insanlarda görsün ama yok benim gördüğüm doru dersen o zmn geçmişte şimdiyi yalnış görmüşsündür :p
BIRAK ÜZÜLEN ÜZÜLSÜN BENİM GELECEÐİM HERŞEYDEN ÖNEMLİ!!!(bir seldep atasözü)
(depo burda sana bi :) )
neyse ertuğrul abi görüşelim ya dün bikaç kere aradım ama kapalıydı :)
hadi bakalım herkes depo nun dediği gibi kendini anlıcak birilerini bulsun.
saygılar sevgiler....

bu arada herkese önemli bi haber veriyim!!!
bikaç dakika önce hollywood dan bana teklif geldi :p
meg ryan la bi filmde başrol oynucam :p
türkiyeden taşınmak zorundayım beyler herkesi çok özlicem türkiyeyi çok ama çok seviyorum....
:(

Öyle ya da böyle 100. mesajımı 19. yaşıma girdiğim şu saatlerde atmam gurur verici :p Hele hele tatil adına geldiğim bu mekanda her sabah 6'da otele dönmenin eğlence sayıldığı bu zamanda :!: Biraz huzur bekliyordum ama olmadı gibi görünüyor, 3'ünde görüşeceğiz artıkın...

ekulak demiş ki:
Çalışmak demek azmetmek demektir başarmayı istemek demektir bunu asla unutma...Ve asla kendini başkalarıyla kıyaslama...
Kıyaslamak? Benle - Kimi? Bu bende sorun değil ama biliyorsunuz ki bu tatilde bana koyan çok büyük bir olay oldu ya. Çağatay'dan keşke hiç almamış olsaydım o cd'yi. Neyse, dinlediğim en iyi Turk Rock grubunu kutlarım bir ara... Ama bende bir eziklik oldu kaldı bu ister istemez. Ben niye kıt durumdayım? Olmam gerçekten gerekiyor muydu şu anki bene bakarsak? Neden benden daha anlayışlı bir çevre içinde asla bulunamayacağım gibi bir ton soru ürettim kafamda cevaplarını aramaya bile üşendiğim... Neyse, olan olmuş. Biz önümüze bakalım di'mi? Azmimi görecek bir Tanrıya ihtiyacım kaldı sanırım son olarak. Ben çalışacağım. Biri görsün ya da görmesin. Bu bireye saygı getirecek yegane şeydir. Bence diyeyim ama katılmayana da saygı gösteremem sanırım...

Kablo demiş ki:
İnsanları üzmemek,kırmamak lazım ne de olsa hepimiz arkadaşız...
Hata mı? Yapmadığımız şey değil! Benim mi peki bu? Bazıları da tartışılmaz, yorumsuz kalır. Kim ne diyecekse diyecektir ki kendime edindiğim bu ufacık saygıyı küçüklüğümden bu yana taşıdığım çizginin dışına çıkmayarak elde ettiğime inanıyorum. Bir hatanın sonucuna doğru mu giderken yıpranıyoruz peki? Orada galiba haklısın ya Deprem. Kimse kırılmasın istersin ama biri gülerken gerçekten bir diğeri ağlıyor aslında... Kimi güldürdüğümüzü gerçekten çok merak ediyorum...

supafreak demiş ki:
Inanan insan lazım inanan ama kendine inanan!!!
geleceği herzaman kendin göremezsin dimi bırakta biraz başka insanlarda görsün ama yok benim gördüğüm doru dersen o zmn geçmişte şimdiyi yalnış görmüşsündür :p BIRAK ÜZÜLEN ÜZÜLSÜN BENİM GELECEÐİM HERŞEYDEN ÖNEMLİ!

Bence dediklerin gayet mantıklı ama yine de bir noktaya kadar. Bence geleceğini emanet edebileceğin, omzunu iyice dayayabileceğin sağlam bir duvar bulmalısın önce kendine. Ondan sonra bırak kim görüyorsa görsün geleceğini... Ben kendimi sağlama aldım. Sadece kendimi. Ne ile? Ter döktüğüm kendi uğraşım ile. Keşke dünyada herkes böyle yapsa. Kimse kimsenin önüne göz atmasa. Ama yok, hepimiz çok vahim bir şekilde insanız. Ve böyle devam edeceğiz. Ben yine de kimsenin benim geleceğimi göremeyeceğini - şekillendiremeyeceğini düşünerek, aynen düşüncelerimin doğruluğuna inanıyorum. Ve de herkes gibi adımın hatırlanmasını sağlamaya çalışıyorsam, geçmişte şimdiyi çok güzel tahmin etmiş olurum. Peki bu mu doğru? Neye göre - Bulan haber versin! Gerçekten çok ihtiyacım var :!:

Taşı attım ve yuvarlak dalgaların çapını genişleterek üzerime gelişini seyrediyorum. Tek ihtiyacım olan dağlar arasından yükselen kırmızı bir güneş. Yanımda da aynı hislere sahip olabileceğim lanet olası bir insan... Benim gibi olmayan ve bensiz yapamayan. Beraber güneşi dağlar arasından kurtarabilip gökyüzüne çıkarabileceğim... Ve de bir gün kapımı çalıp beni bulacağına inandığım...

Geri