Degika

caatay demiş ki:
Zephyr_007 demiş ki:
Arda harbiden yeni grubunuz hayırlı olsun diyeyim!!!Eminim iyi yerlere geleceksiniz...Yanlız şu da var ki ö gün hakikaten aşşağıdan öyle görünmese de sahnede felaketin her an habercisi olan bir atmosfer içindeydik.Yani her an bi sorun çıkabileceği zihniyeti insanın kafasını gercekten cok karıştırıyor ve millet bilmem kaç bindolarlık alet edevatla sahneye çıkarken , bizim hala(kendim içinde dahil) techizatlarımızın sorun çıkartması yeter lan yeterince sıçtık bir an evvel inmek istiyorum şu sahneden demek için yetiyorda artıyor bilem!!!Umarım anlatabildim. :) Sadece davulla basın kaldığı çok fazla yeri hatırlıyorum!!!Düşünün gitar sesi olmadığı bir drum&bass ikilisi ve üzerine vokal yapan biri!!!
Gürhan bildiin üzere bu grupta 2 gitarist var.. YAni benim gitarım cortlasada oradaki 2. Gitarın devam etmiş olması lazım bilmiorum... :?: :?: :?: :!: :evil:
aslında ben çalmıyorum çalıyomuş gibi yapıyorum ulan çaldığımı kendim duyamıyorum amfinin yanında olmama rağmen...
kilitlenmedikya :LOL:

meraba..

biraz geç olacak ama biziz de verdiğiniz konser için tebrik ederim.. teknik aksaklıkları sallamayın böyle şeyler için hiçbirimizin yapabileceği bir şey yok..
açık konuşayım nedense pek iyi olacağınızı düşünmemiştim(hiç bir sebebi yok tamamen önyargı). aslında sürgün'ü izlemek için gelmiştim ama gerçekten performansınızı beğendim.. umarım daha iyi organizasyonlarda boy gösterirsiniz.

tekrar söylüyorum gitarda çıkan sorun falan, boşverin böyle şeyleri; siz iyiydiniz önemli olan da bu, kimse bir bar konserinden minimum aksaklık beklemiyor.

not: net e çok sık giremiyorum cevap yazarsanız 1 ay sonra falan görebilirim kusura bakmayın kendinize iyi bakın

biraz geç oldu ama güç olmadi heralde :LOL:
degika yavas yavas bu tarz aksilikleri sallamayacak agirliga ulasiyor.. biliyorum

o degil de bize bi yorum bi elestiri yok mu hep tanidik hep tanidik.. birisi de çiksin TNK yi ilk defa geçen konserde izledim bi grup bu kadar mi dandik olur falan desin veya oha falan oldum desin ne biliyim (ben bunu bizim foruma da yaziyim lan)

Hasan valla ben hiç tanımıyormuşcasına yazıyordum sizin forum'daki tüm eleştiri / önerilerimi ama bir kaç adam tuttum, yaında patlatırlar sizin forumuda merak etmeyesin :D

Tornado'ya teşekkürler. Bu benim ilk bestemle aynı ismi taşıyordu ya, bir hoş oldum :LOL: Ahh eski günler ahh... 30'Unda sadece evde karpuz (!) büyüterek maaş almak vardı. Senenin 2 ayında da 7 oktav + 4 nota'yla neler yapabildiğini göstermen yetecekti. Neyse, daha benim yaşım kaç? Haaa 1 kilo daha almışım bu arada, vatana millete hayırlı olsun :)

Selo'ya da forumsuz bir yaşamın, kapaksız bir silgi gibi olduğunu hatırlatmak isterim buralardan... :kaydim: Ne o? Yine sing your song meselesi galiba? :D

Pazar konser yok bu arada! Unutup da bir elinde gitar ötekinde amfi beklemeyesiniz saatlerce :LOL:

tornado demiş ki:
meraba..

biraz geç olacak ama biziz de verdiğiniz konser için tebrik ederim.. teknik aksaklıkları sallamayın böyle şeyler için hiçbirimizin yapabileceği bir şey yok..
açık konuşayım nedense pek iyi olacağınızı düşünmemiştim(hiç bir sebebi yok tamamen önyargı). aslında sürgün'ü izlemek için gelmiştim ama gerçekten performansınızı beğendim.. umarım daha iyi organizasyonlarda boy gösterirsiniz.

tekrar söylüyorum gitarda çıkan sorun falan, boşverin böyle şeyleri; siz iyiydiniz önemli olan da bu, kimse bir bar konserinden minimum aksaklık beklemiyor.

not: net e çok sık giremiyorum cevap yazarsanız 1 ay sonra falan görebilirim kusura bakmayın kendinize iyi bakın
Eyw.. 1 ay sora görüşürüs :) :)

Gel bekleriz valla :)= Bizimkiler iyi işte.SouliTarY kapağı tembelliğim yüzünden hala bekliyor basılmayı sonra da demo.Dementia bestelar hazırlıyor.D.e.M de geliyor bakalım yeni bebelerle :)= Kolay gelsin :)=

Konser olacak... Yine! :D Program adına hala fısıltıdan başka bir şey yok kulağımızda. Tabi bir de bizim lakayıtlığımızdan başka... :LOL:

Kimse ama kimse yeltenmesin :!: Bu grup bir iki oyunla çözülecek kadar gevşek değil... Bilmem mesajım tam yerine gidebildi mi? Yani kaybedenin D.e.g.i.k.a. olmayacağını göreceğiz hep beraber... :x

Geri