Degika

Lütfen cinsel tahrik içeren mesajlarını özellere saklayınız :!:

Ayrıca Ertuğrul, bizi yan yana görenler "ahan da bunlar o Sıfır'ın elemanları" diyecek. Yani aynı karede berabercede yer almamak gerek bence, bilmem katılır mısın :LOL: Onun harici cidden sevinçliyim Deprem'i de izlemeye başlayacağımdan ötürü. Umuyorum ki beklediğimden de iyi çıkarsınız :twisted:

Son Sumoray da içip içip mesajı en atması gereken yere atmamış ama bu forumda duyurları Gürhan 1 kere ve öz yapıyor, o işe bulaşmayacağım o yüzden... 32 evet yanlış görmediniz, 32'sinde ben boyut değitiriyor olacağım... :p Şaka bir yana mübarek 31'inde Degika Biziz'in o güzel tozunu yutacak, insanlarla ağız ağıza bir konser daha verecek. Takılmaya devam, hadi cheerz...

PS: "caatay" arkadaşım fazla kaptırma kendini. Sen yapmaya devam et de büyütme derim ben... Sonra Aristocrat kalmıyor bak bizim evde :LOL:

peace!

son aldığım
duyumlra göre grubunuzun vokalisti hayatını kumara adamış ve ilk günden baayaa bir para indirmiş ama bu işin sonu kötü benmden size tavsiye alın bu pisliğin içinden caataayı yoksa sonunu düşünmek bile istemiyotum

Dara da dam da na da dam...

Neyse, Az önceki dersimde ~ If Only... ~ adlı şarkımı tamamlamış bulunmaktayım... Tek sorun kafamdaki sese göre detone bir şekilde söyleyeceğim rifflerimi gerçek hayata doğru bir şekilde yansıtabilecek bir gitarist... Yine elalem dedikodu yapar bunu Selo yine kovuldu filan diye de
hemen paylaşalım şu müjdeyi, Degika kurulduğu zamanki gitaristiyle :!: devam :!: kararı almış bulunmaktadır. Bu ayrıca bilignize arz edilsin bu arada... Benim problemim derdime derman, dilime bir tercüman kısaca işte... :)

can hatırlatma olum seninle çalmak keyifliydi ama...işte kocaman bir aması var yani... ;)
sıfır elemanı olarak görünmek vaktinde pek hoş diildi cidden :)bizizde izlemeyelişm olum birbirimizi gene yanlış anlarlar falan kaçar giderler sonra ;)

Degika eski bildiginiz degika...Cok sükür herkesin kafası arık rahattır...Umarım!!! Degika da degişen hiçbirsey yok ve de olmayacak...Artık bu sekilde kendi yağıyla kavrulan bir degika olacak!!!Herkes demirbaştır!!!Sevgiler saygılar!!!!

Beyler son haber harbi çok mutluluk verici...çok sevindim sonunda birşeyleri grubun kendi içinde oturtmasını...işe başladığınız gazla gidin bırakın stratejiler bi kenarda kalsın...müzik strateji değil duygu işi... ;)

chinomoreno demiş ki:
:zipla :icelim yeni gördüm hayırlı ossun bakalım
emo-core lafları dönüo.. ölese dinlemek isterem bende eahu.. kolay gessin
İşte besteleriyle sükse yapacağına inandığım bir diğer insan... Degika emo-core'dan sezdiğim kadarıyla yeterli miktarda uzaklaştı ama bakalım, malum yarınımız belli değil; yarın eski kafalarla yepyeni işler yapmaya başlayabiliriz... :twisted: Ayrıc abiz ne zaman rakı yapıyoruz yaaa ;)

ekulak demiş ki:
can hatırlatma olum seninle çalmak keyifliydi ama...işte kocaman bir aması var yani... ;) sıfır elemanı olarak görünmek vaktinde pek hoş diildi cidden :)bizizde izlemeyelişm olum birbirimizi gene yanlış anlarlar falan kaçar giderler sonra ;) Beyler son haber harbi çok mutluluk verici...çok sevindim sonunda birşeyleri grubun kendi içinde oturtmasını...işe başladığınız gazla gidin bırakın stratejiler bi kenarda kalsın...müzik strateji değil duygu işi...
Çağatay'a söyledim o kadar süvarileri hemen önden salma diye, önce bir okçular etrafı kolaçan etsin diye... Sonra müzikle uğraşırız diye ama dinlemedi... :) Kesinlikle haklısın valla Ertuğrul, direksiyon hakimiyeti kalmamıştı bu grupta... Ayrıca bak ben ne diyorum, herhangi bir kayıt cihazı ile dolaşan birini gördüğüm an Degika yeni bir davulcu ile sahne almak zorunda kalacak... :) Şaka bir yana bizim sahneye bekliyoruz seni. Umarım çokça eğleniriz benim vizelerin başlayacağı haftadan önceki son haftasonuma... :?

RockeR_SpidEr_MaN demiş ki:
naptınız lan yine vocal değiştinz :)))bikarar verin artık birader nese hadi cya
Meğersem tüm zamanların en ünlü "dedikodisti" bildiğin Fatih'miş :) Valla Fatih, vokalistimiz bırakmış mı bu grubu benim bile bir bildiğim yok, ki Televole'yi çok yakından takip ederim... Gerçekten bir bildiği olan varsa bana haber yollasın :LOL:

_DPRM_ demiş ki:
Degikada son gelişme mi var yoksa ben mi yanlış duydum?
Harbiden var mı bir gelişme? Sadece bu ilkbahar sonunda bir yarışma kazanmaya karar verdik o kadar... Haa bir de 2 yeni pantolon aldım. :p

Zephyr_007 demiş ki:
Degika eski bildiginiz degika...Cok sükür herkesin kafası arık rahattır...Umarım!!! Degika da degişen hiçbirsey yok ve de olmayacak...Artık bu sekilde kendi yağıyla kavrulan bir degika olacak!!!Herkes demirbaştır!!!Sevgiler saygılar!!!!
İşi kızartma boyutuna getirene kadar en gururlandığım mesajını attığına inanıyordum ama hemen anladım ki Degika da hiç bir türlü değişen hiçbir şey yok. Taşlar yerinde ama uçurumun dibinde... Takilmaya devam ;)

Bu arada Degika Türk Amatör Müzik Grupları A.Ş. hisselerini halka açmış bulunmaktadır, ilgilenenlerin 0900 lü herhangi bir hat aramaları yeterli... :p Herkese sevgiler... :seytan

:metalhead HERE WE GO AGAAAIIIIIIIIIIIIIIIIIIN !!! :metalhead

entity5 demiş ki:
ekulak demiş ki:
can hatırlatma olum seninle çalmak keyifliydi ama...işte kocaman bir aması var yani... ;) sıfır elemanı olarak görünmek vaktinde pek hoş diildi cidden :)bizizde izlemeyelişm olum birbirimizi gene yanlış anlarlar falan kaçar giderler sonra ;) Beyler son haber harbi çok mutluluk verici...çok sevindim sonunda birşeyleri grubun kendi içinde oturtmasını...işe başladığınız gazla gidin bırakın stratejiler bi kenarda kalsın...müzik strateji değil duygu işi...
Çağatay'a söyledim o kadar süvarileri hemen önden salma diye, önce bir okçular etrafı kolaçan etsin diye... Sonra müzikle uğraşırız diye ama dinlemedi... :) Kesinlikle haklısın valla Ertuğrul, direksiyon hakimiyeti kalmamıştı bu grupta... Ayrıca bak ben ne diyorum, herhangi bir kayıt cihazı ile dolaşan birini gördüğüm an Degika yeni bir davulcu ile sahne almak zorunda kalacak... :) Şaka bir yana bizim sahneye bekliyoruz seni. Umarım çokça eğleniriz benim vizelerin başlayacağı haftadan önceki son haftasonuma... :?
yeter ki siz isteyin can ben hep orda olurum biliyosun... 8) bu arada benimde konserin ertesi günü başlıyor vizelerim bakalım ne halt edicez... :?

aslan sütü

bok sükse yapar önce eleman bulmak lazım dier türlü kendim yapıpı kendim dinliorm bencillikte besteyide şarkıyıda zikio anlamsız kılıo.
onu sana sormak lazım ne zmn içtimiizi o gün bi laf ettin haftasonu içelim die soora yüzünü gören hacı oldu
ben hep içiom eşlik edin ossun bitsin?? :kaydim
yada deki şu gün şurda şu saatte
hadi tutma beni daa cumaya gidicem :taptim

Kınıyorum :!: Bak Teo'ya? :LOL: Ayrıca Allah var o haftasonu iyi içtik lan... En azından ben içtim yani, Erce sağolsun :LOL: Hatta Ömür bile içti yani iki arada bir derede, yeme beni şimdi :D

Bu arada Fine Again'in sözlerini yeniden buraya taşıyıp boşuna kalabalık yapmayayım, ricam bir daha ve sözlerini bastıra bastıra dinlemenizdir.

Cheerz All

entity5 demiş ki:
Kınıyorum :!: Bak Teo'ya? :LOL: Ayrıca Allah var o haftasonu iyi içtik lan... En azından ben içtim yani, Erce sağolsun :LOL: Hatta Ömür bile içti yani iki arada bir derede, yeme beni şimdi :D

Bu arada Fine Again'in sözlerini yeniden buraya taşıyıp boşuna kalabalık yapmayayım, ricam bir daha ve sözlerini bastıra bastıra dinlemenizdir.

Cheerz All
BAna laf sokiosan waryaa...

Geri