Degika

Bilmiyorum... Bence herzaman emin adım atmak cok karlı degil... Bazen rastgele adımlarlada bazı şeyler yakalanabiliyor... Ama emin degilim... Belki ratgele adım attığını biliyor olmakta emin adım adım atıyo olmak anlamına gelebilir... Bilmiyorum... Belki bu konuyu cok iyi bilmiyor olmam hic emin adımlarla devam etmiyorum anlamına da gelebilir... Bilmiyorum... Ama bence "Degika" kişisel olarak patlama noktasına geldiyse sakın durmasın çunku tam verimli bir donem geçirmek "Dekika"nın hiç vakit katbetmediği anlamına gelbilir... Bazı grupların herşeyi "T"amam' da "N"e oluyo san"K"i

tcnnkr demiş ki:
Bilmiyorum... Bence herzaman emin adım atmak cok karlı degil... Bazen rastgele adımlarlada bazı şeyler yakalanabiliyor... Ama emin degilim... Belki ratgele adım attığını biliyor olmakta emin adım adım atıyo olmak anlamına gelebilir... Bilmiyorum... Belki bu konuyu cok iyi bilmiyor olmam hic emin adımlarla devam etmiyorum anlamına da gelebilir... Bilmiyorum... Ama bence "Degika" kişisel olarak patlama noktasına geldiyse sakın durmasın çunku tam verimli bir donem geçirmek "Dekika"nın hiç vakit katbetmediği anlamına gelbilir... Bazı grupların herşeyi "T"amam' da "N"e oluyo san"K"i
evet zaten her şeyi oluruna bıraktığımız için bazı şeyler yavaş gidiyo...bence sonrasını düşünmek çok önemli..yani noldum deil nolcam mantığı.doğru zamanı yakalarsan arkası patır patır gelir...o yüzden degika için yavaş ve emin adımlar başarı getirecek bence...ama bunun için herşeyden önemlisi sabır...

depp demiş ki:
tcnnkr demiş ki:
evet zaten her şeyi oluruna bıraktığımız için bazı şeyler yavaş gidiyo...bence sonrasını düşünmek çok önemli..yani noldum deil nolcam mantığı.doğru zamanı yakalarsan arkası patır patır gelir...o yüzden degika için yavaş ve emin adımlar başarı getirecek bence...ama bunun için herşeyden önemlisi sabır...

Ben bole bişey demek istememiştim...

Ben herkesin dediğin anladım... Düşme riskini görebildiğin halde bile edineceğin hız, emin adım atacağım diye beklemekten çok daha marjinal bir fikir bence...

Bunlar kelime oyunları gençler, "rahad olalım" :)

FB'nin İstanbulspor'a verdiği "Belgelenmiş Sahtekarlığı

depp demiş ki:
Bende yanlış anlaşılmışım ya Yiğit... :) Amacım o değildi ama, olsun işte. Eyvallah sana da :)

lepistes demiş ki:
:kaydim Vallahi aynen böyle oldum :p

KIRMIZI demiş ki:
abartmamak gerek değil mi? :p
PUAAA :LOL: İyidir iyi... :)

CANISI demiş ki:
Degika canlan, konser ver.
Deli Distor ile inşallah abi... En yakın zamanda... :) Çok yakın bir zamanda hatta... :twisted:

Tınlamak? Yani müzikal değerler içerisinde bile 250.00 farklı yere çekebilirm cümleyi ama daha açıkça yazılmış bir düzeltme beklemek en iyisi :)

Ayrıca bundan böyle Degika her Pazşamba "Ebesinin Hörekesinde".. Bekleriz :!: Şaka bir yana 2 haftaya çok güzel bir yerde olacak Degika, hehe :) AH bir "kesin" dense.. :mrgreen:

Geri