Degika

TNKbas demiş ki:
bi topic aç o zaman bu konuyla ilgili genelde
Yahu Basri sen bu yazdığının benim açımdan doğuracak sonuçlarının farkında mısın? :) Beni çıtır çatur hatta çötür çütür yerler be. :D Bu sitede açıkcası (hoşuma gidiyor olsa da) niyesini bilmesemde sevenim bol anasını satayım. :twisted: Yani harbiden paint içindeki bir ball olana dek beni vururlar şerefsizim, o topic'i açacak kişi ben olsam... :LOL: Bu Degika VS. TNK kulağa hoş geldi açıkcası. Sadece sizin 1 adam eksiğiniz var. Onu da Ertuğrul kapar diye düşündüm şimdi? :) Olursa güzel olur bence!?! Konuşuruz ya elbet bir ara... 8)

nOn-piOuS demiş ki:
olm beni cağırmazsanız helal etmem hakkımı walla caaaaan SANA diyorum!!!! Bu arada dummy ye gelemedim kusra kalmayın ama baraka kesin...Öptümm
Minimum 5'er kişiden yapılırmış zaten bu iş. 5. kişi de bil bakalım Degika adı altında kim olacak? Mal :LOL: Hakmış helalmiş? CheErZ All :D

aynı takımda olursak basri çok cool oluruz senle:)
CAAAABBBAAAAARRRR!!!!
rahat olun!
bu arada bir hatırlatma
METROBONE
DEGİKA
SIFIR
TNK
28 inde ifte çalıyor
bi arada paintball oynıycakmışız bekleriz...

Beyler o İF konserinde her grup zaten izim grup olduğu için bole ortak seyler falan yapalım yani beni ''Like a Stone'' solemem falan gibi işte bizim bascı size calar sıfırın vokali bize vokal yapar falan ordakilere ilginç ve eğlenceli bi ün yaşatalım haaa!!! ne dersiniz?

Beyler yeni nickim ve yeni avatarımla hizmetinizdeyim.Malum bir atılma vukuatımız vardı ama olsun atan attıgı ile kaldı bende keçi inadı oldugunun hala farkına varamadılar...
Hadi bakalım bekliyorum 28 ini...

Bir an grubumu kaybettim diye düşünmüştüm bugün cidden, ama sonra anlıyorum ki... Hayaller güzel! (Ama 10cl. Aristocrat ile bir gecede beste tamamlanmaz onu da ekleyeyim.) :D

Ben bu paintball işini sarı şort altına beyaz çorap ve kösele takılan bir amele olarak yazmıştım. :roll: Efenim, Öyle MatriK-vari hamlelerle Dennis Rodman / Con Con Van Dam gibi Duble Team'lerle filan baş edemeyiz biz Degika olarak. :D Çağatay'ı zaten biliyorsunuz, 2,8 km'den bile kurşunu sıkan ıskalamaz! Sırf onun için ayrı bir pusu mekanı dizayn edecekler filan... :p Bu maça harbiden daha var gibi ya. Ama bakın poker sağlam.. Basri'ye katılmamla beraber, açılışların da aynı zamanda minimum 1'er riffden yapılmasını ümit ediyorum. Bu işin sonucunda ya seneye Fanta'ya biz çıkarız ya da ne bileyim Gürhan'ı bonservisiyle filan veririz TNK'ye. :p

Pazartesi için Caner'e katıldım... Basri Y'all Wanna Single patlatayım diye dört dönüyordur eminim :) Hakkı Baba'nın (bu arada hala Baba yani yanlış anlaşılmasın ama ben mi yanlış görüyorum yoksa ağabeyimizin kaş ve bıyık boyutları bire bir aynı ölçüde mi :)) katılımları ve yüksek performansıyla.. Sonra, piyasada izlemekten tek keyif aldığım insan, Arda'yı da unutmayalım! Cümbüş var cümbüş!!! Neyse beyler, müsteri kaçıyor - özelde filan hallederiz artık bu işleri. :LOL:

Son olarakda line-up'da TNK'den sonra çıkacağımıza dair bir şeyler kulağıma geldi de utanırım ben ya :roll: Çünkü damdan düşen kel oluyormuş:?: :LOL: Sonra ben "n'oluyor zannediyorum bir anda" .. :p

:) CheErZ ALL :)

Bazen her bir şey yalan olabiliyor mesela... :? 10. Kattan kedim düşüyor, yaşadığını da biliyorum, ama ona artık ulaşamayacağımı da hissediyorum. Sahip olduğum iki gram mutluluğun da dün gece birden elimden kayıp gittiğini gördüm. (Belki de iyi haber,) Hala gülebiliyorum, peki mutlu muyum? :cry: Hepiniz çok iyi bakın kendinize. "Life Sucks Sometimes"... :(

ps: Neşem yok ama "kısa bi hatırlatma" -> Degika bu gece 22:00 civari "Tunalı Biziz"de...

Basri iki smiley koy da aralara korkutma beni... "Bi yanlış anlaşılma" olmasın :p

"Züppeeeeeeeeee...r" bir Biziz konserinden sonra (Bana sorarsanız her anlamıyla "boş"tu bu arada gerçekten merak edenler için), yarın IF'in eğlenceli geçmesini dilerim...

L.S.S. :arrow:

Geri