Kafa amfi için kabin imalatı

Herkese selamlar.

Bir abim ile birlikte kendi kafa amfi projemizi hayata geçirmek istiyoruz. Kafa amfimiz için özel ölçülerde kabine ihtiyacımız var. Fakat konuştuğumuz bir kaç marangoz ile pek anlaşamadık. Müzik piyasası içerisinde bu tip işlerle uğraşan birileri tanıyor musunuz?

Bir dönem bu işleri kurcalarken bu beyefendiye denk gelmiştim. Aklımda da alengirli birşeyler yaptırmak vardı. Ama bazen, bazı insanlarla frekansınız tam tutmaz ya, bizim de iletişim pek yürümedi. Ben de uzatmadım sonrasında. O nedenle iyidir kötüdür yorum yapamıyorum. Ama bu kişi dışında birisine de denk gelmedim.

• Konu Sahibi Konu Sahibi

Bir dönem bu işleri kurcalarken bu beyefendiye denk gelmiştim. Aklımda da alengirli birşeyler yaptırmak vardı. Ama bazen, bazı insanlarla frekansınız tam tutmaz ya, bizim de iletişim pek yürümedi. Ben de uzatmadım sonrasında. O nedenle iyidir kötüdür yorum yapamıyorum. Ama bu kişi dışında birisine de denk gelmedim.
Abi selamlar, çok teşekkürler. Kendisiyle iletişime geçeceğim. Bakalım nasıl bir süreç gelişecek... Aktaracağım.

Konu dışı ama benim 2x12 kombo amfim var kabinin arkası kapalı ama işin ilginç yanı içini açtığımda içerisi pamukla doldurulmuştu neden kabine pamuk basarlar?

Geri