SX SST 662 vs Washburn WM10V

Eğer yeni başlayacaksan, tarz benim için çok önemli değil dersen ben SX tercih ederim. Washburn'un başlangıç seviyesi gitarların kıyasla daha stabildir. İlerleyen yıllarda da iyileştirmeye müsait bir gitardır.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer yeni başlayacaksan, tarz benim için çok önemli değil dersen ben SX tercih ederim. Washburn'un başlangıç seviyesi gitarların kıyasla daha stabildir. İlerleyen yıllarda da iyileştirmeye müsait bir gitardır.
Yeni başliyacağım tarz çok önemli değil ama çalmak istediğim tarz açıkçası yok ama mor ve ötesi, metallica,duman, queen karışık yani anlayacağın.Senin önerin ne olur?

Çalmak istediğin tarzların gitarın şekliyle alakası pek yok, bunu bir oturtamadık milletin zihnine. Skalası , elektronikleri ve manyetikleri düzgün fakat kasası "sevimli hayalet casper" şeklinde bile olsa uygun bir anfi ile istediğin müziği yaparsın. Sx alıp köprü pozisyonuna humbucker takarsan hemen hemen her şeyi çalarsın. Donanımı da klasik Stratocaster donanımı, ileride yedek parça, modifikasyon vs. problemin parça bulmak açısından olmaz.

Geri