Blackstar HT Club 40 MKII için speaker önerisi

Merhabalar, Blackstar HT Club 40 MKII amfi aldım ve hoparlörlerini değiştirmek istiyorum. İki seçenek var Celestion Vintage 30 ve Celestion Greenback. Buradaki sıkıntı Vintage 30 60W ancak Greenback 25W. Greenback alsam herhangi bir problem teşkil eder mi? Amfiyi de pedal platform olarak kullanacağım ve sadece blues çalmak için kullanacağım. Hi gain değil. Buna göre tavsiyeniz hangisinden yana olur? Yanıtlar için şimdiden teşekkürler.

Vintage 30 daha çok metal tonlar için kullanılan bir model.
Blues için Creamback veya Alnico Cream ya da Alnico Blue da olabilir ( 2 kat daha pahalı ama fiyatına değer derim).
Greenback de is görür. Watt kısmına takılmayın. Eğer birden fazla hoparlörü aynı kabinde mix edecekseniz hoparlörlerin benzer teknik değerde olmasına dikkat edin

Son düzenleme:
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vintage 30 daha çok metal tonlar için kullanılan bir model.
Blues için Creamback veya Alnico Cream ya da Alnico Blue da olabilir ( 2 kat daha pahalı ama fiyatına değer derim).
Greenback de is görür. Watt kısmına takılmayın. Eğer birden fazla hoparlörü aynı kabinde mix edecekseniz hoparlörlerin benzer teknik değerde olmasına dikkat edin

Yanıt için teşekkürler. Amfi combo, başka kabine değil direk içindeki celestion seventy ile değiştireceğim. O yüzden 25W kısmına takılmıştım. Alnico cream dediğiniz creamback mi?

Geri