İzmir Hard Rock, Classic Rock ve alternatif müzikle ilgilenen 17-15 yaş arası amatör davulcu, vokal aranıyor.

İsmim Güney, 16 yaşında amatör bir gitarist ve vokalim. Kendime ait rifflerim ve tecrübesizliğime rağmen iyi bir doğaçlama yeteneğim var. En büyük ilham kaynaklarım AC/DC'nin basit ama vurucu riffleri, Gun's N' Roses ve Slashin yarattığı harika harmoniler ve Queen'in deneysel ve sıradan dışı çalışmaları. Yeterlilik olarak bakıldığında yaklaşık 1 yıldır gitar çalmama rağmen defalarca kez sahnede yer aldım. Seviye olarak amatör olmasına rağmen bu işi ciddiyetle ama eğlenerek yapan insanları beklerim. Her şeyden önce müzik benim için bir karakter meselesidir. O yüzden çaldığınız şeye değil, neden çaldığınıza bakarım. Deneysel ve olağan dışı ama bir yandan hard rock kültürünü duygu ile yansıtacak arkadaşlar ve daha sonra müzisyenler arıyorum. Bornova yakınlarınızda olmanız gereklidir. Tüm bu drill ve saçma ergen akımların arasında amfilerimizi patlatalım, bagetlerimizi kıralım. (Cinsiyet önemsiz)

Merhaba 17 yaşında kız vokalim. Daha önce bir grubum oldu ama çeşitli sebeplerden dağılmak zorunda kaldık. Nirvana, Opeth, Paramore, Evanescence’den şarkılarla konserlere çıktım. Borvana yakınlarındayım.

Geri