Squier Seri Numarası Hk.

Herkese bol müzikli günler. 2. el Bir Squier Standart Stratocaster almaya niyetlendim fakat seri numarasını girdiğimde bir sonuç görmüyorum. Gitar 2007 Endonezya yapımı görünüyor fakat FEnder'in kendi sitesinden kontrol ettiğimde ''no result'' görünüyor. Biraz daha araştırma yaptığımda bazı squierlerde bu sorunun olduğu yazıyor. Seri numarası decoderlerine göre ( numaralara ve harflere göre kontrol edince) endonezya... İçim rahat etmedi bu durumu daha önce yaşayıp tecrübe etmiş birileri var mıdır ya da bu durumu bilen biri. ?? Fenderin sitesinde (link ile girip gmrdüm ama şuan link'i bulamıyorum) üretimin 2008 yılında KoEklere'den Endonezya'ya taşındığı yazıyor fakat bu gitar 2007 Endonezya.. İçinden çıkamadım , tecrübeli arkadaşlar destek rica ediyorum.

Dosyalar

• squi.jpg
    squi.jpg
    111.6 KB · Gösterim: 30
Fender'in kendi sitesinde Squier sorgulanabiliyor mu bilmiyorum ama bu seri no baskısı orijinal görünüyor. Ayrica ben de 2007 veya oncesinde bir sifir Squier standard strat almıştım ve o da Endonezya uretimiydi.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Fender'in kendi sitesinde Squier sorgulanabiliyor mu bilmiyorum ama bu seri no baskısı orijinal görünüyor. Ayrica ben de 2007 veya oncesinde bir sifir Squier standard strat almıştım ve o da Endonezya uretimiydi.
Daha önce bir Bullet Strat kontrol etmiştim o gözüküyordu , az önce bir başka 2015 Classic Vibe baktım o da gözüküyor. Belli bir yıldan öncekiler mi gözükmüyor anlayamadım..

Geri