Bas gitar prosesörlerinde son dönemde ne gelişmeler var ?

Başlıktan da anlaşıldığı üzere bas gitar prosesörlerinde son dönemde ne gelişmeler oldu hangi markalar çıktı piyasaya fiyat performansları nasıl , elektro gitar prosesörlerinde helixler headrushlar mooerler nuxlar vs. derken kimse analoga bakmaz oldu aletler zaten mükemmel haklarında da bi dünya başlık var , peki basta son durum nasıl , nux mg300 mantığında bir bas prosesörü bakıyorum aslında ama piyasayı uzun zamandır takip etmeyince neler oldu neler bitti bilmiyorum, ben gitara başladığımda boss gt8 ler 10lar digitech rpler filan vardı bas içinde yine boss, zoom ve digitechler vardı , şimdi neler kullanıyor neler tavsiye edersiniz , nux mg300ün fiyat performans olarak bas dengi neler var bildiğiniz , en son zoom b3n leri filan hatırlıyorum hala iyi midir , her bütçeden tavsiye ve görüşlere açığım.

prosesör bilemem ben gitar ile ilgileniyorum ama bass ile de halvet olduğum dönemlerden kalma merak ile Cube Dual LX'in bass versiyonunu denemiştim oldukça iyi cihaz... amfi ama modellemeli filan... ben de gitar olanı var hala, iyi cihaz

• Konu Sahibi Konu Sahibi
prosesör bilemem ben gitar ile ilgileniyorum ama bass ile de halvet olduğum dönemlerden kalma merak ile Cube Dual LX'in bass versiyonunu denemiştim oldukça iyi cihaz... amfi ama modellemeli filan... ben de gitar olanı var hala, iyi cihaz
O aleti biliyorum katana headin bas versiyonu fiyatı yüksek, ev amfi hoparlör dolu zaten , ben sahne için direk miksere girecek prosesör arıyorum uygun fiyatlı.

Geri