bc rich gitar nerede bulunur

Warlock bir efsanedir... Kerry King ve ilk dönem Slayer !!! yıllarca ben de istedim ama maalesef marka olarak hiçbir zaman kalbuüstü olamadı BC o yüzden de elim gidip almadım... bu konuda çok mükemmeliyetçi ve elitim...bana bakma.. Warlock candır ama ben o kalite gitarı eve sokmam... hele Çin olanları
I am respectfully disagree azizim :)

BC rich gitarlarin özellikle 2000lerin ortasindaki Çin, endonezya, modelleri için katılıyorum.

Fakat kore yapimi NJ Necktrue serileri, yine kore yapimi Kerry King Signature serileri, kore yapimi Stealth (legacy veya Chuch signature), Mockingbird modelleri vs ciddi anlamda USA yapimiyim diyen pek çok gitari tepeler hem de 1/3 fiyatına.

Bulmasi zaten zor gitarlardi bu saydıklarım. Artık daha da zor ve 3 5 yıl öncesinin USA modelleri fiyatlarina satılıyorlar neredeyse.

Özetle bu modelleri uygun fiyata buluyorsaniz gidip alınız.

Tonuna hastasın demek.Nerede canlı duydun tonunu ? Emg yüklü tüm gitarlar hemen hemen aynı sesi çıkarıyor.Schecter Hellraiser C1'de aynı sesi verir Esp Horizon'da aynı sesi verir.Extreme kasa başka gitarlar bakabilirsin.İbanez Xp300fx ve Xpt700 veya Jackson Js serisinden Warrior bakabilirsin.Senin istediğin sesi alman için suntaya Emg takman da yeterli.Ama hem malzemesi hem işçiliği kaliteli olsun dersen Nj serisinden aşağı Bc Rich bakma bence.
evet canlı duyma şansım olmuştu bc rich bronz serisinden bi gitardı ama hiç elime alamadım. şuanda jackson js11,dean vendetta xm ya da cort x100 düşünüyorum

bc rich gitarların tonuna ve şekline hastayım o yüzden aklımda şu gitar var ama hiç güvenemiyorum bu kadar ucuz olması tuhaf https://www.sahibinden.com/ilan/iki...c-rich-warlock-elektro-gitar-1142111189/detay
09032717461728f.jpg
46b966435581f617cf2fa4e934f59906.jpg

Şu gitarlardan üstteki 5000 dolar bandında iken alttaki 1000-1500 dolar bandında, senin yolladığın ise 6000 tl işte. İyisi gerçekten iyiyken kötüsü çok kalitesiz olan markalardan biri BC Rich.

Geri