Cenotaph

26 27 28 martta izmir istanbul bursa galiba...konserleri varmış..30 martta opeth olacagı icin heralde benim icin bişey ifade etmiyor.kolay gelsin.

CENOTAPH KONSER TARIHLERI

-Live at ANKARA-TURKEY(live surgery Ankara) 05 March 2006 (Saklikent-ANKARA)

-Live at ANKARA-TURKEY(massacre at the school) 07 March 2006 (ODTU Bahar Senlikleri Mimarlik Amfisi-ANKARA)

-Live at iSTANBUL-TURKEY(Brutal Weekend Tour) , 24 March 2006 (STLIVE-Taksim IST)

-Live at BURSA-TURKEY(Brutal Weekend Tour) , 25 March 2006 (Resimli Bar. Ayrintilar yakinda!)

-Live at ESKISEHiR-TURKEY(Brutal Weekend Tour) , 26 March 2006 (Hayalperest -Eskisehir)

- Live at Maryland Death Fest USA, 27-28 May 2006

- Live at Rock Republic Open Air Fest istanbul-TURKEY,01-02 July 2006

- Live at Middle East Rock Ring Fest LEBANON, 07-08 July 2006

-- Live at Brutal Assault Fest CZECH REPUBLIC, 10-11-12 August 2006

-Live at Helloween Metal Fest Salzburg-AUSTRIA , 28 Oct 2006 (more details coming soon)

- Live brutality GORE OVER SOUTH AMERICA TOUR 30 Oct-18 Nov 2006 (more details&dates coming soon)

www.cenotaph.tk

goremaster ve semihin stilleri çok farklı.cenotaph ta eski puked tarzı müzik yapmıyor artık. onun için semih çalıyor.davul çalan biri eger semih ve goremaster'ı izlediyse aradaki farkı ve neden cenotaphta şuan semihin çaldığını anlayabilir.goremaster puked tarzı bi davulcu ve şuan o müzik yok cenotaphta. eger tarz değişirse davulcununda performansı değişir ki bence son albümde goremaster eski performansını veremedi buda ispatıdır.o davulları çoğu davulcu çalabilir.olay tarzın değişmesidir.yoksa goremaster bence eskisinden daha iyi çalıyor ve kalplerdeki yeri ayrıdır.semih te çok iyi çalıyor tuşeleri çok sağlam. şuanki müziklerine semih daha uygun.cenotaph kendini tekrar eden bi grup değil 4. albümde önceki 3'ünden farklı olucaktır.... stay gore!!!

afismidi.jpg

gruplar konserde yer alma sıralarına göre afişte yer almışlardır.

goreopsy demiş ki:
goremaster ve semihin stilleri çok farklı.cenotaph ta eski puked tarzı müzik yapmıyor artık. onun için semih çalıyor.davul çalan biri eger semih ve goremaster'ı izlediyse aradaki farkı ve neden cenotaphta şuan semihin çaldığını anlayabilir.goremaster puked tarzı bi davulcu ve şuan o müzik yok cenotaphta. eger tarz değişirse davulcununda performansı değişir ki bence son albümde goremaster eski performansını veremedi buda ispatıdır.o davulları çoğu davulcu çalabilir.olay tarzın değişmesidir.yoksa goremaster bence eskisinden daha iyi çalıyor ve kalplerdeki yeri ayrıdır.semih te çok iyi çalıyor tuşeleri çok sağlam. şuanki müziklerine semih daha uygun.cenotaph kendini tekrar eden bi grup değil 4. albümde önceki 3'ünden farklı olucaktır.... stay gore!!!
Aynen sana katılıyorum. semih bence bu grubun daimi davulcusudur. değişiceğini sanmıyorum. bence çok da yakışıyo zaten gruba :) bu tarz müzik çok ama çok az dinlerim ama tesadüfen rastladığım cenotaph'ı çok sevdim.. sahneleride gayet yeterli zaten... Semih de fazlasıyla yeterli :)

Geri