Manyetik önerisi

Arkadaşlar ltd jh-200 elektro gitar ve roland cube 20x amfim var..manyetikleri değiştirmeyi düşünüyorum..metal dinliyorum ve çalıyorum .. bana önerebilceginiz manyetik seti ne olabılır .. sololarda da ritimlerde de iyi olsun istiyorum..cleanleri de cok kötü olmasın arada clean çalmak için..önerileriniz için teşekkürler

ama bu ltd nin üzerindekiler pasifmi aktifmi? pasifse aktif için yer falan açtırman gerekiyor biraz masraflı olabilir? ha yok gerek kalmaz diyorsan zaten manyetik bölümüne bakarsan yeterince bilgiyle karşılaşırsın

ltd'nin senin elindeki modelini bilmiyorum.yani arkasinda 9 volt'luk pil giris yeri varsa aktiftir.eger aktif degilse emg'lerin pasif manyetikleri de var tabi.onlar da guzel olur.hatta bir ilan vardi alim satimda komple set olarak 81-85'i 250 ye falan birakiyorlardi.tabi dedigim gibi pasif olanlari da var emg'lerin.emg-hz4'ler mesela.onlara da bir bak derim.di marzio onercem ama onlar pahali biraz daha.ve manyetik olarak ulkemizde genel bir sikinti var.yani sifir manyetik bulmak su an cok zor.cunku distribitorlerde sorun var.tam da bilmiyorum ama en son boyleydi :)

Geri