Yiğit Özgür

Ah bi de şu var tabi:

Öğretmen tahtaya kaldırdığı öğrenciye: Kaç buldun sıfır derece mi?Eşşolueşek yalnış..
Öğrenci: Sıfır değil hocam "O derece" yazdım.. Yani "Bu açı öyle bi açı ki.. Yani bu öyle bi üçgen kiii.. O derece yani" anlamında..
Öğretmen: Otur sıfır..
Öğrenci: O derece ha?..

Güzelleştirme Derneği....

--bu derneğin başkanı gibi görünen adam : arkadaşlar mahallemizi güzelleştirmek için neler yapabiliriz?önerisi olan var mı?
--deli fuat:
örneğin şöyle bişey yapabiliriz,sesli düşünüyorum;ÇÜKEMBE ÇÜKELEMBE SÜKE BÜKE ÖVELEMBE
--bu derneğin başkanı gibi görünen adam :
deli fuat mesela sen aşağı mahalleye taşınsan iyi olur?
--deli fuat:
neden olmasın?sesli düşünüyorum:VOCABULARİ SOKABULARİ...
--bu derneğin başkanı gibi görünen adam :
sessiz düşünür müsün?
--deli fuat:
elbette..FİKİBİ YAKARİ..
.....bunu dışımdan söylediğime inanamıyorum...

:)allahım şu saçmalama deli efektlerine bak...harika..yarıldım..puhahaha:)

ben aslında laf esprisi diye tabir edilen esprilere hiç gülmezdim ama bu huyumu Yiğit Özgür sayesinde değiştirdim...Bakın şu laf esprisine:(yanlış hatırlıyor olabilirim kelimeleri ama olay böyle olmakta)

Tahtada Einstein çalışmaktadır tek başına dışardan koşarak bir çocuk gelir:

-Amca karın ölmüş...Amca karın ölmüş...

-Amca karı...Em ce kari...Emcekare :arrow: E=mc2

al sana izafiyet teoremi.... :LOL:

karikatur sevmezdim ama bu adam sayesinde penguenci olldum bi tanede ben yaziim bari

sisko bi kiz gozluklu ve bodur babasini yanina gider ;

KİZ: babalarin babasi bugun ne yapiyormus bakalim?
BABA: hadi kizim hadi cikarsen agzindaki baklayi.
KİZ: aman baba ne fesatsin yaa...
BABA: hadi hadi ne istiyorsun?
KİZ: AT YARR..Gİ !!!
BABA: ABOVVV

çocuklar saklambaç oynuyo
biri işte ebe olmuş ağaca kapanmış
DİYO Kİ:
____önüm arkam sağım solum sobee..saklanmayan ebee..neden ebe? çünkü saklanmadığı için..saklansaydı ebe olmayacaktı..ama ebe..hoş saklansada ebe olabilirdi ama bunu hiçbirzaman bilemeyeceğiz...çünkü saklanmadı...ve ebe olacak..sen hiç saklanma vay efendim ben niye ebe oldum,vay ben neden bilmem ne...ohh iyi valla hem suçlu hem güçlü....

DİÐER ÇOCUKLARDA DİYO Kİ:
___kim aldı len bu manyağı oyuna???

(çok güzel pek güzel)

monaLisa_ demiş ki:
çocuklar saklambaç oynuyo
biri işte ebe olmuş ağaca kapanmış
DİYO Kİ:
____önüm arkam sağım solum sobee..saklanmayan ebee..neden ebe? çünkü saklanmadığı için..saklansaydı ebe olmayacaktı..ama ebe..hoş saklansada ebe olabilirdi ama bunu hiçbirzaman bilemeyeceğiz...çünkü saklanmadı...ve ebe olacak..sen hiç saklanma vay efendim ben niye ebe oldum,vay ben neden bilmem ne...ohh iyi valla hem suçlu hem güçlü....

DİÐER ÇOCUKLARDA DİYO Kİ:
___kim aldı len bu manyağı oyuna???

(çok güzel pek güzel)

:LOL: ya bu adam müthiş ya :D

Hastalanıp 40 derece ateşim çıktığında hayaller/sanrılar görmeye başladım.Ve bütün sanrılarım,ruh hallerim aynen Yiğit Özgür'ün karikatürlerindeki deli tipleri gibiydi :) Zaten çok sevdiğim bir karikatüristti kendisi,bu hallere düşünce iyice saygım arttı ona..

ad_astra demiş ki:
Hastalanıp 40 derece ateşim çıktığında hayaller/sanrılar görmeye başladım.Ve bütün sanrılarım,ruh hallerim aynen Yiğit Özgür'ün karikatürlerindeki deli tipleri gibiydi :) Zaten çok sevdiğim bir karikatüristti kendisi,bu hallere düşünce iyice saygım arttı ona..

demek öle böle arif amcalar mı dolaştı??sermetler?? :)
ehuee çok iyi ya

yaws bazen acaip sinirli ve asabi oluyorum işte öyle olduğum zamanlarda kitabını alıyorum elime ve eski halimden eser kalmıyo :) acaip esprileri var ya, bazen yolda falan aklıma geliyo gülüyorum tabi haliylede çevredekiler lan deli bu diyip bana gülüyolar yaniii adam bi şekilde okuyanıda okumayanıda güldürmeyi başarıyor :)

bi adam: kurs dahilinde kesinlikle türkçe konuşulmuyor...çaycımız bile ingilizce konuşuyor...Hello İsmail !!!

çaycı: Hello! How are you?

bi adam: Fine thanks and you??

çaycı: SYAANTEK!!!

bi adam: çaycı da bi yere kadar tabi...

iki adam aralarında konuşmaktadır

ya suat ya ben prezervatif kullanmayı hiç sevmiyorum ya

- abi olurmu ya kadında hastalık felan varsa

Kadınmı ne Kadını!!!

- haydaaa...

özel okulların devlet okulundan farkı ne ki

-şimdi mesela siz ali gel yazıyorsunuz ya

evet