kilink

Çok ii bi grup şahsi kanaatim.eğlenceli bi kere =) dream sayesinde tanıdım.aslında nokiasupersound sayesinde desem daha doğru olur.Tanıtımlarını gördüm.sonra dolşamaya başladım "ne gündüz geçer ne de gece günlerden aynı perşembe" die =)) şarkıyı indirmek için oturdum pc başına.lan grubun adıı unutuşum =)) saolsun bi arakdaş kurtardı krizden de kavuştuk tüm parçalarına.başarılar dilerim.

18 Ağustos cuma günü bekleriz arkadaşlar... Başarılar

alteernativedays3k.jpg

ThE_MaFFicK demiş ki:
ya demoları indirebilceğimiz doru dürüs 1 adres yokmu ya :S

git distrolardan al lan..internetten indirmek kolay dimi?
gruplarımıza egerki bi halt yediklerini hissettirmek istiyosan demolarını satın almamız gerekmez mi?..Evinize cd alıp onu diskmeninizde dinleme,kasetçalarda dinleme(hatta pikaplarda plak olarak dinleme) kültürü edinin biraz,saniyede bilmem kaç kb'Lık hızla müzik endüstrisi falan oluşmaz..
gözlemledigim punk gruplarını böyle tüketiyor insanlar,lütfen ahlakımızı yitirmeyelim arkadaşlar!!

otoparkfaresi demiş ki:
ThE_MaFFicK demiş ki:
ya demoları indirebilceğimiz doru dürüs 1 adres yokmu ya :S

git distrolardan al lan..internetten indirmek kolay dimi?
gruplarımıza egerki bi halt yediklerini hissettirmek istiyosan demolarını satın almamız gerekmez mi?..Evinize cd alıp onu diskmeninizde dinleme,kasetçalarda dinleme(hatta pikaplarda plak olarak dinleme) kültürü edinin biraz,saniyede bilmem kaç kb'Lık hızla müzik endüstrisi falan oluşmaz..
gözlemledigim punk gruplarını böyle tüketiyor insanlar,lütfen ahlakımızı yitirmeyelim arkadaşlar!!

ya valla demo alsanızda bu bize yansımıyo distrolarla gruplar arasında pek bi iletisim yok ister net ister demo sarkılarımız paylasımaya acık dinlenmeye cogaltılamaya sadece zevk alın

bu arada 16 eylul izmir bios barda ankaralı ska grubu dengesiz heriflerle konser olucak

harika grup yahu hakkaten cok begendim bide 1 kac sarkilari deil hepsi guzel cok eglenceli muzik yapiyolar basarilar anathemayla bozdugumuz moralimizi kilinkle duzeltiyoruz : )

slm kilink !! :D ben karşıyaka dan gazi lisesinden belki biliyosunuzdur gaziyi :D çok iyi müzük yapıyonuz gerçekten izmirdeki en ii punk grubu sizsiniz harbi !!! ee konser falan war mı alsancak bornaova da falann ??? bi de bişi daha ben sizin son demoları nerden bulabilirim bi yardımcı olsanız ?? saygılar kilinkk !! EMEÐE SAYGII !!

Geri