kilink

ben dinledim hiç beğenmedim...şarkıların hepsi birbirine benziyo..hiç hoşuma gitmedi...müzikte hiç bişiey anlaşılmyor gürültü gibi geliyo...zaten 4 tane akor var okadar...detone bi vokla neyse buda benim görüşüm...herhalde buraya yapılan olumsuz eleştiriler siliniyo...çünkü burda sayısız olumsuz mesaj olması lazımdı.. neysebuda silincek herhalde....sanırım pek işlerine gelmiyo olumsuz eleştiri.....

ya şarıların hepsinin teması 'hey biz çılgınız lanet olsun ya asi gençlik ' imajında dinlerken çok güldüm....gerçek hayatta nasıl biriler çok merak ediyorum torba varmı beyler...uaheuahe... komiksiniz ya neyse bence devam edin....sadece kudurmak için dinlenen bi müzik...müzik???

elohim demiş ki:
ben dinledim hiç beğenmedim...şarkıların hepsi birbirine benziyo..hiç hoşuma gitmedi...müzikte hiç bişiey anlaşılmyor gürültü gibi geliyo...zaten 4 tane akor var okadar...detone bi vokla neyse buda benim görüşüm...herhalde buraya yapılan olumsuz eleştiriler siliniyo...çünkü burda sayısız olumsuz mesaj olması lazımdı.. neysebuda silincek herhalde....sanırım pek işlerine gelmiyo olumsuz eleştiri.....

arkadaş yeni yazmaya başlamış foruma bide grubu var galba izmirde başlıkta açmış... belli iştee kilinki çekemeyenlerden biri galbaa.... nesee bişiiy demicem....

elohim demiş ki:
ya şarıların hepsinin teması 'hey biz çılgınız lanet olsun ya asi gençlik ' imajında dinlerken çok güldüm....gerçek hayatta nasıl biriler çok merak ediyorum torba varmı beyler...uaheuahe... komiksiniz ya neyse bence devam edin....sadece kudurmak için dinlenen bi müzik...müzik???
buarada ''hey biz çılgınız lanet olsun ya asi gençlik'' çok güldüm çooook.... lan küfür edecem suçlu olcam neysee... eleştiri yapabilirsin ama eleştiri yapmayı bilmiyon bencee...... öğren ondan sonra yapmayı dene.....

arkadaşım açıkcası ilk defa senden duyuldu bunlar bu başlıkta. müziği kendi anlayışı içinde kabul edip dinlersen bence daha iyi olur. 4 akor demişsin bak meşhurlarda-senin kafan anca basar gibime geldide- coldplayin 4akorlu çok güzel şarkıları olduğu gibi deeds of flesh-ötekisine basmassa kafan bide bunu dene- inde 25 akorlu berbat şarkıalrı var. demekki akor sayısıyla olmuyor bu iş. ha evet vokal detone oluyor arada sırada ama kulağı rahatsız eden bir durum yok. kitaplardan yada dergilerdeki abilerinden okuduklarında müziği eleştirme. eknik açıdan bakarsan her grupta her müzisyende birşeyler bulursun. hah işte müziği seversin yada sevmessin o ayrı ama değerlendirme kriterlerini böylesine slogan olmuş beylik laflardan esinlenrek yaratman çok komik olmuş. heyy asiyiz demiyo şarkılarda sen anlamamışisın allah bilirr sen torbayı bali için sandın. ama değil. lütfen eleştirelim ama laf olsun diye değil. oturaklı olarak.

elohim demiş ki:

acıkcası sarkıları beyenmeyebilirsin bu cok normal ama biz artık 3 akorlu müzik zor müzik iyi gitar calmak vb. konuları konusmak istemiyoruz

sarkıların nasıl oluyoda hepsinden cılgın ve asi genclik imajı aldın bilmiyorum serseri polise pandik attı dısındaki sarkıların teması genelde sehir yasamının insanı sıkması ama olsun paşa gönül kriterleri

umarım daha cok sevcegin daha cok akorlu sarkılar bulursun kesin bulursun bolcana var
yazdıkların için tesekkurler

benim dediğim 4 akorluk şarkılar yani şarkıların hepsi aynı demek istemiştim...yani şarkılın arsında bi fark bulamadım....benimde çaldığım 2 akorluk şarkılar var ama güzeller...benim demek istediğim bu deildi...ayrıca sizi dinleyenler 0-16 yaş grubu olduğu için ünlenmeniz!!!! çok normal ben olsam bunu iyi gidişat diye saymazdım...sizi dinleyenlerin hepsi müziği deil kudurmayı seviyo e müziği sevenlerde var ama onlara bişey diemicem...ayrıca sizi çekemesem hiç bi grubu çekemezdim çünkü sizden daha ii grup sayısı oldukça fazla,onlarlada hiç bi alıp veremediğim yok...bilmem anladınızmı...eleştirmeyi bilmeyebilirim çünkü bazı şeyleri haketmediğinizi gördüm....ayrıca şu detone işi arada bir deil şarkını sonuna kadar detone ve hiç bi seside tutmuyo voklain sesi..neyse hepsi olmuş oda olsun artık demi...neyse kalın sağlıcakla nediyim başarılarınızın devamını dilerim sizlere ihtiyacımız var...konserinizi de kaçırmıcam benim gibi alaştiriyi bilmeyen bikaç toplulukta getircem...başbaş...:DDDDDD

ya sen gercekten cok sacmaladın
bizde geldik senin konserine dinledik sarkılarını sevdikmi hayır ama geldim voklistinizi tebrik ettim ayrıca konserdeki en buyukte bendim
parmaklar ojeliş eller cepte geziyosunuz gelip bi sey dedik mi hayır

sevmiyosan sevmezsin size punk müzigi anlatacak nasıl olur ogreticek degilim seven seven sever sevmeyen sevmez sana ne

ben bundan baska hiç bi sey solemiycem ne derseniz haklısınız...

punk ın felsefesini bizde biliyoz.punk dinlemediğimide nerden çıkardın anlamadım punk ta dinlerim ben...ayrıca wokali tebrik ettiğini hiç hatırlamıyorum..eğer hakediyosa edersin..haketseydiniz panzehirin wokalide sizi ederdi...neyse bu kadar yeterli..bu mesajları silmediğiniz için teşekkürler..

ankarada 16yaş altındaki hiçkimse kilinki dinlemiyor. ama çevremdeki 20 yaş üstündeki bütün arkadaşlarım kilinki çok seviyor. sahnede de çok iyiler. eleştir ama lafda uydurma arkadaşım ayıp.

Geri