kilink

haddim olmadan punk/ska deil de ska/grunge die nitelendirdim tarzı kendimce. zira dinleyemem ben punk. cemiyette pişiyorum dan sonra siz ikinci keşfimsiniz. takdir ettim ne diim. askerden yeni geldim ben. bi konser verin de moddan çıkalım...

kilink sağlamdır.. çok yakınlarda yeni demolarıda inşalla çıkacak yakın dediim yaz sonu gibi.. o sıralarda bide istanbulda konserleri olur sanırım.. kilink dinlemeye devam edin.. şahsen fanı olduum grupların başında gelirler kardeşlerimi öpüyorum gözlerinden...

ya hayatımda bi ilki yaşattı kilink bana sağolsunlar....su ana kdr bi cdyi takıpta sonuna kdr dinlememiştim....bi sarkıyı fln beğenmem atarım cdyi bi yana ama kilinkte ne hikmetse bütün cdyi bastan sona dinliyorum ve bitincede geri başa çeviriorum...elim gidio valla....süpersiniz valla...o sözleri hangi psikolojiyle yazmıssanız valla manyah ;)
nese ciddi baya beğeniyorum sizi ankarada fln bi konser ayarlasak şöle eğlensek olmamı ;) nese hade kolay gelsin....

SERSERİ POLİSE PANDİK ATTI

ayın 13ü olmuş günlerdende perşembe
ne var ne yok cebimde deri montum üstümde
tav olmuşum dünyaya vurdum şişeyi duvara
beynim döndü biranda ordan polisin kafaya
oyoyoyoy
kovalamaca başladı
arka sokaklara taşındı
bir polis çıktı önüme silahıda var belinde
dedim alırım bak onu sokarım senin götüne
işler hiç öyle olmadı silah yine bende patladı
oyoyoyoy
sıyrıklarla atlattık
geceyi kodeste harcadık
işkencede gördük tabi
ertesi gün evimize yollandık
gaztelerd böyle yazdı serseri polise pandik attı
namus meselesi tabi polis burda çok haklı

valla kayıtları öyle bir ballandıra balladıra anlattılar ki. artık mtv europe chartta ilk 10 a yerleşmesini bekliyoruz hayırlısıya. :p

süprizleri falan da var, gitar felan. helal diyorum. kralsınız 8)

Selam sana Kilink.Arkadaslar gecen aylarda istanbula geldiniz die duydum ayılarla beraber galiba konser wermişiniz ne kadar dogru bilmiom ama dogruysa kacırdıma cok üzüldüm. :cry: Ama bişey rica etçem şu Barısarock ta siz de sahne alsanaza adamlar hersene gelin kapımız herkese acık die bagırıp duruyo üstelik içerdeki Punk ortamı da gayet iyi ama o kadar metalcinin içinde ezik büzük kalıoz.Gelin cıkın Barısarock ta hem daha da duyurusunuz sesinizi hem İstenbul Punklarına bi yardım eli uzatmış olursunuz.Bu arada Sehir cok güsel sarkı :p

evet 19 matta konser verdiler istanbulda cemiyette pişiyorum poster-iti ve ayılar ile beraber...
barışarakçılar herkese kapımız açıkmı diyolar vay anasını bee...:D:D bence yalan sölüyolar..;)

bence de bant süperr.. bu arada kilinkin öss şarkısı ne kadar güzel yaa.. tam hepimizin ortak derdini anlatıooo.. benim bu derdimin üzerinden bir yıl geçti ama olsun..kilink süpeeer

Geri