Lombak

evet beyler lombak dergisi için ne düşünüyorsunuz ben her ay alıyorum feci bağımlılık yaptı bende okuyormusunuz acaba bir soruyim dedim ben en çok şero ve cihangirde bi evi severim bu mecbua da...

bi şero bi de cihangir ortamı olmazsa olmaz...ahhh ahhh kunteperim be sende çıksan da mağarandan artık buluşsan biz sevgili kuntepercilerle olmamı beee.... :( gelirmiki acaba bi daha buralara...yoksa ebedi sessizlik mi?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
başlık için özür dilerim kusura bakmayın
kunteper geri gelcek diyorlardı yalan oldu hala yok
ah bide prof. lepistes var abi adamlar çok matrak yaaaa

sessizlik sen çizgi roman gen tr da vardın sanırım.
Neyse soruna gelelim.Bende severim lombak'ı ama
kemik'i tercih ederim.LOmbakta keyifle okuduğum isim ersin karabulut.Bu arada lombak veya kemikte yiğit özgürde çizse fena olmaz....

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Darkfall demiş ki:
sessizlik sen çizgi roman gen tr da vardın sanırım.
Yok hayır ben orada değildim nick benzerliği herhalde.
Ersin Karabulutu bende severim "yeraltı öyküleri" güzel hikayeleri oluyor,
kötüsü uzun zamandır şero ortalarda yok :( :( , ama kuduz doktor hektor değişilmezlerdendi :D

yaa tamam iyiki bir hata yaptım ha bu kadarda adamın yüzüne vurulmazki

nese madden_da_third neden iyi ki herzaman okumam diyosun ki tabiki uzun yolculuğa
çıknca iyi geliyoo

buyrun burdayız başladığından beri her ay satırı satırına okurum...ilk gününden beri yalnız bırakmadığım ve sürekli okuduğum tek dergi...lombakkkk alllahına kurbannnnnnnnnnn

ehehehhe..

ya bai bu karikatur dergilerinin nası bagımlılık yaptıgını anlamıyorum.... ha sessizlik 1 biliyorum o grubu saglam grup bi çıka bilsek ay pardon cıksa piyasaya bomba gibi walla :)))

ben pek okumadım içerik olarak biliyorum hoj bi dergi ama tirkyaki olmadım adapte olmadım çok fazla ama tiryaki tanıyodum bi zamanlar. bi eleman vardı o çok okurdu lombak leman lmanyak felan bunlar onun vazgeçilmez tutkusu:)her görüşmede elinde bi lombak bulunan tek varlık oydu merak ediyorum hala okuyomu:) okuyodur heralde en iyi okur o

bende şu andaki kemik lombak atom l-manyak penguen ve leman ın uzun süre önceden itibaren olan sayılarının hepsi var böyle olunca bende bağımlı oluyorum heralde sanırım değilmi :D

Geri