The Cage Within - Metalcore / Ankara

The Cage Within


Ankaralı Metalcore grubu The Cage Within 2008 yılının ilk aylarında Cem, Can ve Tarhan'ın girişimleriyle kuruldu.Ali ve Serkan'ın gruba dahil olmasıyla kadrosunu tamamlayan grup hızlı bir şekilde cover ve beste çalışmalarına başladı.


Konser repertuarını kısa sürede tamamlayan The Cage Within ilk konserini 15 Şubat'ta Ankara'da Gölge Bar'da verdi. İzleyicilerden yoğun bir şekilde gelen olumlu tepkiler grubun çalışmalarını hızlandırdı.

Grubun repertuarında kendi bestekerinin dışında ; Lamb of God , As I Lay Dying , Trivium , August Burns Red , Killswitch Engage gibi grupların şarkıları yer almaktadır.Hazırlıklarını kendi studyosunda yapan The Cage Within,tamamlanan bestelerinin kayıtları için sürekli çalışmaktadır.


Mevcut Kadro ;

Cem Taylan - Vokal
Tarhan Tanrıkulu - Bateri
Serkan Tüylüoğlu - Gitar
Can Taylan - Bas Gitar
Ali Mete - Gitar
http://www.myspace.com/thecagewithinMyspace profilimizden grubumuzla ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir, konser tarihlerimiz öğrenebilir ve bestelerimizi dinleyebilirsiniz. Teşekkür ederiz
 
T

The_Scream

İstanbul'da sizi dinlemek isterim, vokale bayıldım, başarılarınızın devamını dilerim.
 
S

syshots

THE CAGE WITHIN 17 Nisan Ankara Nedjima Bar'da gerçekleşecek Graveyard Organizasyonunda Cenotaph, Trusted, Since yesterday, Securis ve Ancestry ile sahne alacak!
Kaçırmayın!
11hs2rp.jpg
 
Üst