Pokerhead

Ankara'lı grup olan Pokerhead 2004'te kurulmuştur. Gruptaki elemanlarım geçmişleri daha eskilere gitmektedir. Bir bakımdan Veto grubunu'nun devamıdır.10 şarkılık demo kayıtları başlamıştır ve 10 temuzda tamamlanacaktır. Foruma herkesin katılımını bekliyoruz. :D

Vokal- Oytun Bozkır
Gitar- Mehmet Bülent Köprülü
Bass- Bora
Davul- Utku Arslan

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Biz alternatif müzik yapıyoruz ancak genelde hep beste üzerine çalıştığımız için alternatif tarzımız biraz emotional rock tarzını aldı. Bu yüzden tarz açısından biraz karışık bir grubuz. Gayet sert şarkılarımız da var yavaşta. İlginç bence.Desteğiniz için teşekkürler:)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
sonunda demo tamamlandı. 9 şarkı içeren bir kayıt gerçekleştirdik.inşallah yakında konser olaylarına giricez yaz bittikten sonra. Bazı şarkıların linklerini burdan bulabileceksiniz.demo isteyenler bize burdan ulaşabilirler. Destekeyenlere çok teşekürler. :D

ya öle aman aman bir demo değil... El üzerinden besteleri insanları göstermek için yapılmış bir kayıt.. Hücum gibi bi kalitesi var zaten.
Tunalıda Çelikler Pasajının alt katınde TheBurner diye bir yer var.. yakında oraya bırakıcaz.. oradan ulaşabilirsin.. ilgi için teşekkürler..

Tamam caner abi biz linkini koyarız olmazsa utkunun dediği yerden bulursunuz. Bu arada yeni basçımız orçun.Poker head'e hayırlı olsun! Grup rayına oturmaya başladı ve iyi yolda umarız ki daha iyi günler görürüz. Eylülde konser projesi var. Bakalım inşallah herşey yolunda gider.

psyco demiş ki:
Tamam caner abi biz linkini koyarız olmazsa utkunun dediği yerden bulursunuz. Bu arada yeni basçımız orçun.Poker head'e hayırlı olsun! Grup rayına oturmaya başladı ve iyi yolda umarız ki daha iyi günler görürüz. Eylülde konser projesi var. Bakalım inşallah herşey yolunda gider.
girer girer oytuncum sen hiç merak etme:) çalışmaktan geçer bu işin yolu... imkanımızda var yaparız birşeyler.

Buarada Orçunun gelmesi harbi iyi oldu yazdan sora iice çalışalım sora konser olayınıda yapalım beyler... İnşallah ii oljak hersey DEMOyla ilgili gelen eleştirilerde ii, besteler baya beyenildi... Böyle devam...

demonuzu dinledim besteler gayet güzel bence, ama kayıt kalitesi çok güzel değil yaw, yazık. Neyse bu kayıtlar tekrar yapılıcak galiba merakla bekliyorum. Tebrik ediyorum hepinizi ve başarılar diliyorum.

Geri