Spider Man 2

ben cuma günü gittim beğendim ancak zaman zaman sıkıldığımı söyleyebilirim aksiyon dahada azalmış m.j öğreniyor falan hoş gidin elinzide yedigünlerle falan izleyin yaşlı teyzenin yününüde alın falan

1. filmin çok babaydı stone sour dan tut sum 41 aerosmith müthişti ya ama bu seferkini dinlemedim daha filmin içinde geçen şarkı da eski rock n roll gibiydi hoştu yada aklımda öyle kalmış hatırlamıyorum çünkü

2. 1. si kadar güsel olmasada yinede güsel(e tobey ye aşık biri olarak nası beğenmem dimi??).özellikle metro yu durdurmakta gösterdiği o müthiş azim.soundtrack ı da çok güsel.ana johanson mıydı neydi??

gitmeyenlere tavsiye ederim. :D

az once gittim geldim bayıldım cidden
cok komik bisii vardı bide hani tobey geri doncek ya atlio fln ''i m back'' diye bağirio sonra da dusup
''oh!my back''dio ya orda gulmekten oldum ya
çok güzeldi. bide tobey in yuzunu cok fazla cekmisler:eek:luyodum yaa..zaten film boyu tobeeey mobey fln deip durmaktan atacaklardi beni wallla disari

artık şu master pieceleri şaklabana çevirmekten vazgeçseler ya. nedir bu furya LOTR dada aynı olay spiderman dede aynı olay işin içine illa iki espiri sıkıştırıcaklar neydi o damdan düşme sahnesi neydi o loser peter parker ve maşallah bütün new york gördü suratını, nerde çizmişler nerde yazmışlar. marvel nasıl izin verdi böle bişeye oda ayrı konu. genele olarak izlenebilicek bir film ama yer yer sinirimde bozulmadı diğil hani.

LOTR için bir şey diyemem ama Örümcek Adam karakter olarak zaten esprili bir karakter çizgi romanda. Bunun sebebi de dövüşürken sık sık hayatını tehlikeye atıyor, insanların hayatını kurtarması gerekiyor. Bunun getirdiği ağır sorumluluk stresi vb. duygulardan ancak sürekli konuşarak, rakibine espriler yaparak kurtuluyor. Aynı zamanda düşmanını sinirlendirip dikkatini de dağıtmış oluyor. Çizgi romandaki karakteri böyle. Filmi daha izlemediğim için kesin konuşamıyorum ama Örümcek Adam'ın (çizgi roman olanının) bu kadar sevilmesinin nedeni bence bir yanda süper güçleri olan muhteşem Örümcek varken diğer yanda maske çıktığında beceriksiz, meteliksiz, sosyal hayatı sorunlu Peter Parker olması. Okuyucu Superman gibi ulaşılmaz değil de Peter Parker gibi gerçek hayata daha yakın bir karakteri seviyor.

abi ikinci film birden guzeldi ve tam cizgi romana göre olmus ve bide söyliyim adamin yuzunun acilmasi iyi olmus cunku nasil yani adam her filmde o kadar yumruk aliyo ama maske cikmiyo felan filan bence maskenin cikmasi daha gercekci olmus ve film cok begeniliyo herkes tarafindan bu spider-man filmleride zaten bence en iyi marvel filmleri....

Ben çok beyendim filmi... İlk film kadar olmasa da senaryo güzeldi... M.J çizgi filminde Peter Parker'ın Spiderman olduğunu biliyordu,filmde de öğrendi... 3 film de ne olacak çok merak ediyorum...

maNgaDj demiş ki:
artık şu master pieceleri şaklabana çevirmekten vazgeçseler ya. nedir bu furya LOTR dada aynı olay spiderman dede aynı olay işin içine illa iki espiri sıkıştırıcaklar neydi o damdan düşme sahnesi neydi o loser peter parker ve maşallah bütün new york gördü suratını, nerde çizmişler nerde yazmışlar. marvel nasıl izin verdi böle bişeye oda ayrı konu. genele olarak izlenebilicek bir film ama yer yer sinirimde bozulmadı diğil hani.
tam bir fan gibi konuşuyorsun katılıyorum lotr için olan kısmada katılıyorum neydi o öyle gimli yi şaklaban yapmışlar dı legolaas kaykay cı olmuştu burdada peter parker ı şaklaban yapmışlar görüldüğü üzere bazı kişiler sadece m.j için gitmiş bunun nedenide güzelliğini öne çıkarmaları ama filmde hoşuma giden şeylerde var mesela teknoloji den ellerinde olduğu kadar kaçınmışlar bazı yerlerde sonuna kadar kullanmışlar ama dock. ock. da ki kolları bir kukla gibi hareke etmişler bu çok hoşuma gitti ben marvel den uyarlanan filmlere karşı ön yargılıyım ama şimdi hell boy da güzel birşeyler bekliyorum

cha_sach demiş ki:
EvilPupil demiş ki:
Ben filmi beğenmedim Spawn da bile daha iyi kurgu daha iyi (FX) effect'ler vardı.

Baba bu alemde spawn'dır, blade'dir.. Batman'in de suyu çıktı..

Blade dedinde aklima geldi blade filminin ucuncusu cikiyo yakinda ve bende ek olarak söyliyim Batman filmlerinin cidden ´suyu cikti sana katiliyorum ve Superman filmlerinin sonuncusuda iyi deildi ama Spiderman guzel oldu bi tane sahneye uyuz oldum filmde o da filmin sonunda MJ kosuyo ya(fazla söylemeyimde izlemeyenler icin)o sahneye uyuz oldum....

Geri