Fransız Sokağı

Bir ara haberlerde göstermişlerdi eski halini.Sonra yenilendi ve yine haberlerde eski haliyle karşılaştırıldı.Yeni haline hayran kaldım :)

İstiklal'den geçerek o sokağa sapmak ayrı bir heyecan veriyor insana ya. O merdivenler yok mu sokağa inen.... Gidin görün, ne diyeyim. Muhteşem bir mekan olur kendisi.

Arkadaş yılların Cezayir sokağına (çıkmazı) yapıştırdılar Fransız sokağı ismini.. Bağcılar'da Esenler'de, Esenyurt'ta filan bir sürü sokak var adı yok numarası var.. Onlara verin ne isim veriyorsanız.. Dalga mı geçiyorsunuz, ne içiyosunuz, kime yalakalıktır bu.. O gün de kıl olmuştum, hala da kılım..

Ho
Arkadaş yılların Cezayir sokağına (çıkmazı) yapıştırdılar Fransız sokağı ismini.. Bağcılar'da Esenler'de, Esenyurt'ta filan bir sürü sokak var adı yok numarası var.. Onlara verin ne isim veriyorsanız.. Dalga mı geçiyorsunuz, ne içiyosunuz, kime yalakalıktır bu.. O gün de kıl olmuştum, hala da kılım..
hocam kac yildir tutuyorsun icinde :D

Buranın en son düzenlemeyle açılışında kokteyl gibi bi şey olmuştu. Halka bira, şarap vs içki dağıtmışlardı. Herkes de almıştı efendi efendi içmişti standda. Şimdi olsa zaten böyle bir şey yapılamaz, yapılsa da yandı gülüm keten helva...

Geri