1267,30 Tl Bütçe Için Elektro Gitar Ve Amfi Önerisi

Lambalı Amfi 100 tl.24 volt 1 A. Adaptörü ile sıfır kutusunda,iletişim 05362545518 İki sene garantili kaçırmayın derim.
DSCF7079.webp

Lambalı Amfi 100 tl.24 volt 1 A. Adaptörü ile sıfır kutusunda,iletişim 05362545518 İki sene garantili kaçırmayın derim.71508 eklentisini görüntüle
Hocam ben grubumla genelde Megadeth, Obscura, Neşet Ertaş ve 3 Hürel çalıyorum sahnede acaba ton yelpazesi yeterli olur mu? Sahnelerde portatif bir amfi arıyorum da. Hatta gitarı da süpermarketteki 15 perde klasik gitara güncelleyip dimarzio ve elektro teli taktım. Gitardan da yer kazandım.

Gitar ve saz için üretmiş olduğum lambalı preampli 100 tl.İndirim benden almak sizden.
Açıklama
Her türlü müzik aletinde kullanılabilr,

Mikrofon,Gitar,Saz,Keman,kanun klarnet,Org,vs.

Elektro gitar ve bağlamada yüksek performans,

Eşik altı bağlamada fisheman olmadan kaliteli yüksek ses,

Fisheman'lı sazlarda sesi bozmadan yükseltme,

Kulağın algılayamadığı seslerin açığa çıkması,

Teber bağlamada yüksek performans,kaliteli ses,(Neşet düzeni tek manyetikli saz.)

Direkt 220 voltla çalışır,power kablosu yanında gönderilir,

Toplu alımlarda irtibata geçebilirsiniz.
DSCF7317.webp

@programci_84 rohat abi senide alalım konuya @sedef bu adam ciddi galiba. Ya da ben fena trolleniyorum. Tamam bilgisizim farkındayım da o amfiyse ben arap sabunuyum abi...
Özelliği hoparlörsüz olmasında. Kutuyu ısırarak beyne giden titreşimlerle alıyorsun sesi. Eskiden gitarın headstockunu ısırıp akorddnu düzelttiğimiz gibi 🙂)

@programci_84 rohat abi senide alalım konuya @sedef bu adam ciddi galiba. Ya da ben fena trolleniyorum. Tamam bilgisizim farkındayım da o amfiyse ben arap sabunuyum abi...

Ne trollenmesi yahu? Öyle bir endişen olmasın:

Satılık - Lambalı Kulaklık Amfisi 120 Tl..
Satılık - Lambalı Preampli(valve Technology)
Satılık - Yeni Amfi Se Iii

Ha, komedi, saçlama, espri üretme başlığında, başlığın içeriğine bakmadan amfi pazarlamaya çalışmak tabii ki 🙂

tumblr_inline_mq4kpfWJ8S1qz4rgp.gif

tumblr_kws5y4DT5k1qa3yjho1_500.jpg

24 V 1 A ile çalışan bir "amfi" 2x12, 4x12 kabini sürebilir mi? Cone Breakup olayını nasıl sağlıyor? Güç katı nerede, nasıl alacağız o kırılmayı?

Beynim yandı eeeey @izzzyy medet!!!

174d2c.jpg

Olur abi 24Vx1A=24watt yapar %10 verimi olsa 2,5 watt güç üretirsin speakerı da rahatlıkla sürersin onda sıkıntı yokda, gitar ile alakası yok bu cihazın ve güç katı saten solid state. Lambalar ise subminature lambalardan, gitarla alakasız şeyler bunlar. Muhtemelen Çin' den getirip satıyor arkadaş zira yazılanlara açıklama yapamamış ve bu tipte zirilyar tane ampli var.6J1 DIY Hifi stereo tube Pre-AMP power audio Preamplifier with power supply

İlginç olan ise bir önceki mesajında gitarla denemedim diyor, sonraki mesajında gitar ve bağlama için tasarladığım diyor. Yani geçiceksin bu mevzuları, gitar preamplisi tasarlamak başka şey, bağlama başka, audio bambaşka.

Geri