Soul Sacrifice

Hepinize teşekkürler...

Sizinle bir sıkıntımı paylaşmak istiyorum...

http://www.bunalti.com/blog/

Belki bu siteyi biliyorsunuz, yada bilmeyenlerinizde olabilir, biz rastlantı sonucu keşfettik...
Sitede bizim albümümüzde dahil olmak üzere birçok türk grubunun albümleri bulunmakta ve paylaşımda...
Diğer grupların ne düşündüğü önemli değil, ama biz buna çok üzüldük.
Ciddi bir çabayla tamamen kendi imkanlarımızla yaptığımız albüm,
1 senelik bir dönem içerisinde belki 500 kopyayı geçmeyen bir satış rakamına ulaştı...
Gözümüz çokta yükseklerde değil fakat en azından 2000 kopya satabiliriz diye düşünüyorduk... zaten bu rakamları yakalasak bizde mutlu bir şekilde albümü kendimiz yayınlardık internetten...
Daha acı olan ise bunu yapanların bize sorma zahmetinde bile bulunmamış olması...
Bizim şartlarımız ve imkanlarımız bildiğiniz gibi çokta yüksek değil, arkamızda bi plak şirketimiz yada finansörümüz yok, albümdeki firma sadece albümün basılması için gerekli yasal uygulamalarda ismini kullandırdı, herşeyi biz yaptık.
ikinci albüm için tek gelirimiz ilk albümün satışları ve dediğimiz durumdayken bu gerçekten çok zor olacak... oraya albümü koyan arkadaşlar keşke bu kriterleri gözönüne alabilecek kadar müziğe yakın olsalarmış...

Sadece paylaşmak istedim, gerekli tepkiyi gösterirseniz sevinirim...
Bu müziği sizinle paylaşmak için yapıyoruz, ama devam edebilmemizin yolu bu olmamalı...

www.myspace.com/soulsacrificetheband

9. Rock Station Festivali / 15 Ekim 2006 / Saklıkent Ankara
(Fotoğraf: Abdullah Cıbık)

Maksim Kırıkoğlu (gitar)
soulmaksim.jpg

Soul Sacrifice İstanbul'dan gelen gruplar içerisinde benim için en anlamlı gruptu. Merakla bekliyordum ve nitekim gayet de iyilerdi sahnede. Ama yine sound problemleri ve sahneleri sebebiyle de "çok iyi" diyemeyeceğim. Basların fazla açık olması genel soundu çok boğdu ve gitarları da epey yedi. Bir de gitaristler Maksim ve Feyzi'nin hareketsiz duruşları hiç yakışmıyor Soul Sacrifice'a. Bu Rock Republic'te de açıkça belliydi. Biraz daha hareket lazım. Muhteşem insan Onur Akça ve Özgür'ün sırtında duruyor grup sahnede.

Tabi bir de gruptan kaynaklanmayan sorun vardı. Intro esnasında mikser masasındaki görevlinin yerinde olmaması ve bir türlü giriş olmaması epey yedi süreden. Duyduğuma göre listelerinden üç parça eksik çalmış Soul Sacrifice.

Konserde iki de yeni beste çaldı grup. İlk çaldıkları beste çok hoşuma gitti, yine Stranded Hate ayarındaydı. İkinci yeni beste ise biraz daha modern death metale kaymış görünümündeydi. Feyzi'nin konser öncesi söylediği "Ortadoğu'dan Batıya kayma" durumu buydu sanırım. Yeni albümü merakla bekliyoruz.

Konserde en etkilendiğim gruplardan birisiydi soul sacrifice.Bence gayet başarılı bestelere ve iyi bir sound a sahip grup.Ama görünüş olarak tüm elemanlar keşke vokal arkadaş gibi dehşet verici olsa :D Gene bekleriz efenim ankaraya :metalhead

mortal_x demiş ki:
Hepinize teşekkürler...

Sizinle bir sıkıntımı paylaşmak istiyorum...

http://www.bunalti.com/blog/

Belki bu siteyi biliyorsunuz, yada bilmeyenlerinizde olabilir, biz rastlantı sonucu keşfettik...
Sitede bizim albümümüzde dahil olmak üzere birçok türk grubunun albümleri bulunmakta ve paylaşımda...
Diğer grupların ne düşündüğü önemli değil, ama biz buna çok üzüldük.
Ciddi bir çabayla tamamen kendi imkanlarımızla yaptığımız albüm,
1 senelik bir dönem içerisinde belki 500 kopyayı geçmeyen bir satış rakamına ulaştı...
Gözümüz çokta yükseklerde değil fakat en azından 2000 kopya satabiliriz diye düşünüyorduk... zaten bu rakamları yakalasak bizde mutlu bir şekilde albümü kendimiz yayınlardık internetten...
Daha acı olan ise bunu yapanların bize sorma zahmetinde bile bulunmamış olması...
Bizim şartlarımız ve imkanlarımız bildiğiniz gibi çokta yüksek değil, arkamızda bi plak şirketimiz yada finansörümüz yok, albümdeki firma sadece albümün basılması için gerekli yasal uygulamalarda ismini kullandırdı, herşeyi biz yaptık.
ikinci albüm için tek gelirimiz ilk albümün satışları ve dediğimiz durumdayken bu gerçekten çok zor olacak... oraya albümü koyan arkadaşlar keşke bu kriterleri gözönüne alabilecek kadar müziğe yakın olsalarmış...

Sadece paylaşmak istedim, gerekli tepkiyi gösterirseniz sevinirim...
Bu müziği sizinle paylaşmak için yapıyoruz, ama devam edebilmemizin yolu bu olmamalı...

www.myspace.com/soulsacrificetheband

bunu engelleyemezsin abi albumun oldugu bir cok site soyleyebilirim sana internet denen sey hem cok guzel hemde cok kotu maalesef

ben yabancı bir sitede cenotaph ve sizin albümleriniz gördüm sadece tr ile sınırlı değil ki ...
neyse hem ankrda hem izmir de izlediğim bateriste hayran kaldığım grup.. bu kadarını beklemiyordum açıkcası.. başarıalr .. yolunuz açık olsun (;

Soul Sacrifice ı canlı izleme fırsatı bulamadım ama vokal ozgurun ne kadarbasarılı oldugunu cumartesi aksamları murder king'le dorock'ta bicok defa izledim gercekten cok iyi cok daha iyi yerlere geliceklerinden eminim

basarılar arkadaslar .. :)

Soul Sacrifice ve Murder King çok başarılı gidiyor gerçekten..Murder King de halkın grubu gibi bişi oldu :)

Turkrockta Murder King başlığı var mı ben bulamadım..yoksa istiyoruz :)

Çocuk Bahçesi parçasını dinledim şuana kadar. Türkçe brutalin iyi olmadığı kanısında olanlardanım. Ama bunu gerçekten çok beğendim. En kısa zamanda albümü almaya çalışıcam.

az evvel myspace delinkleri gezerken grubunuzunda sayfasına ulaştım şarkılarınız hakkında yorumda yapmak isterdim ama gördüğüm kadarıyla ahmet altanın kusura bakmayın vatan hainliği kokan yazısını sayfanıza koymuş olmanız müziğinizden önce bu konuların konuşulmasını istediğinizi düşündürttü bana dolayısıyla fikrimi birazda serzenişimikısaca belirtmek isterim..
adım yakup soyadım ise senem. senem soyadı çoğu kez insanlara tuhaf gelmiştir. bu soyadını gururla taşıyorum. sebebi memleketim olan karsta ermenilerin yakıp yıktığı ve tüm köyü katledilirken direnen bir kadının adı olmasıdır. soykırım sistemli olarak insanların tek taraflı olarak katledilmesi ise bu iş neyin nesidir. gidin tüm doğu anadoluya ev ev hala yaşayan şahitlerle konuşun ahmet altan kadar en az sizi duygulandıracaklardır.

istiklal madalyamız var dedemin babasından gelen hem çanakkalede hem ermeniilere karşı dövüşürkenki kahramanlıklarıyla alınmış. siz çanakkalede 250 bin insanınızı ingilize anzaka kurban verirken kalkıp seni arkandan vuranın yaptığı acı değilmidir?. fransız değilmidir kullanan ingiliz değilmidir. bugün bunları savunmak kime hizmet etmektir.? her şeye rağmen biz kürdüyle kurduk bu cumhuriyeti ve alçıpancı agoplada iş yapıyorum bugün

ermeni olabilirsiniz yada belki ne yazıkki emperyalistlerin işine gelen şekilde dezenformasyona maruz kalanlardan da. her halukarda sayfanızda propaganda amaçlı şeyler kullanırken lütfen bu topraklardan ırkçılık çıkamayacağını anlayınız. acılar yaşanmış olması bazı şeyleri koşulsuz ve tek taraflı kabullenmekle olmamalı.

walla Özgür ve Onur'u soul sacrıfıce olarak degılde,murder kıng olarak dınlemek daha zevklı kasıp kavuruyorlar.....helekı o Fırat mahvedıyor ortalıgı :D

Summer Rocks ta kelimenin tam anlamıyla ortalığın amına koymuşlardır. Affliction'la biraz kıpırdanır gibi olduk Soul Sacrifice la da kendimizden geçtik. Süre kısıtlı olmasaydı da bi yarım saat daha çalabilselerdi keşke.

festivaldeki en göze çarpan gruplardan biriydi kesinlikle. türk metal grupları arasında en çok beğendiğim soul sacrifice oldu , zaten konser sonrasında biraz oturup konuşma fırsatı buldum özgür abi ile , sağ olsun bir de cd hediye etti ve kendilerine başarı diledim. müzikleri gayet iyi ve ilerde kesinlikle başarılı olacaklarına inanıyorum. summer rocks'taki izlenimlerim bu şekildeydi , umarım bu şekilde devam ederler.

barışa rock'ın kralları.. harika harika harika..
defalarca seyrettim ve inanılmaz seviyorum.
festivalin kapanışını sepulturadan refuse resistle yaptıkları için ayrıca teşekkürlerimi sunarım..
şarkı boyunca eşlik ettim zaten.. hep bu çizgide ol soul sacriface.. kötü çocuklar sizi :)

Geri