Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

New Power Supply! Voodoo Lab Pedal Power 2 Plus...

CnGZ1gcXYAAqhBp.jpg

Tam anlayamadım sizi..
Biraz daha açayım, söylemim kısır kalmış.
Son dönemde gerek etrafımdaki, gerek medyadan takip ettiğim iyi gitarcıların, beste yapan kısacası üreten insanların ekipman ve ekipman muhabbetine,
Müzikten, çalımdan ve üretimden daha çok ilgi duymaya başladığını görüyorum.
Beste ve yorumlarınızı yakından takip ediyordum bir dönem fakat son dönemde müzikal eylemlerinizin en çok Petrucci sesini elde etmek amaçlı olduğunu görüyorum.Beklenti içindeyim üretim açısından.Benim gibi beklenti içinde olan başka arkadaşlar da var.Özelden yazmam gerekirdi aslında, pardon.

Biraz daha açayım, söylemim kısır kalmış.
Son dönemde gerek etrafımdaki, gerek medyadan takip ettiğim iyi gitarcıların, beste yapan kısacası üreten insanların ekipman ve ekipman muhabbetine,
Müzikten, çalımdan ve üretimden daha çok ilgi duymaya başladığını görüyorum.
Beste ve yorumlarınızı yakından takip ediyordum bir dönem fakat son dönemde müzikal eylemlerinizin en çok Petrucci sesini elde etmek amaçlı olduğunu görüyorum.Beklenti içindeyim üretim açısından.Benim gibi beklenti içinde olan başka arkadaşlar da var.Özelden yazmam gerekirdi aslında, pardon.
Rica ederim, yakın zamanda yeni bestemiz yayında olucak...

Tek lambalı gitar saz coşuyor.Tam bitmedi yurtdışından malzemem gelecek.

Ellerinize sağlık üstad. Güzel görünüyor. Senelerdir benzer cihazları gören, kullanan ve de kişisel kullanım için yapan birisi olarak bir kaç nacizane görüşüm olacak:

- Kullanım kolaylığı açısından output ve input jacklerinin yerlerini birbiriyle değiştirseniz ve adaptör girişini arkaya alsanız iyi olur.
- Kullanıcı açısından pedalı tamamen bypass edebilme işi önemli. Sol tarafa bypass için bir switch lazım.
- Potans düğmeleri görsel açıdan çok önemli. Daha şık potans düğmeleri bu güzel cihaza gerçekten yakışır.

Bol bol satarsınız umarım.

Son düzenleme:
Geri