Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

setup.jpg
Son hali bu oldu öğrenci olunca daha ucuz pedallara yüklendim

Mooerin 5 band eq su , Geçen aylarda sattığım mxrı bana hiç aratmadı aksine üstündeki level potu sayesinde dahada memnun kaldım .
Mooer baby tuner ise 130 küsür liralık fiyatıyla kendine aşık etti beni gecikme süresi herşeyi çok stabil yapılmış .

Geriye kalan pedallar zaten biliniyor .

8/8 , Adaptör çıkışı kalmadı bir süre pedal alamıyacağız :D

38513 eklentisini görüntüle Son hali bu oldu öğrenci olunca daha ucuz pedallara yüklendim

Mooerin 5 band eq su , Geçen aylarda sattığım mxrı bana hiç aratmadı aksine üstündeki level potu sayesinde dahada memnun kaldım .
Mooer baby tuner ise 130 küsür liralık fiyatıyla kendine aşık etti beni gecikme süresi herşeyi çok stabil yapılmış .

Geriye kalan pedallar zaten biliniyor .

8/8 , Adaptör çıkışı kalmadı bir süre pedal alamıyacağız :D
Bende fotoğrafı görünce tam size eq karşılaştırması soracaktım siz yapmışsınız bile yorumu :)

Mxr ın kalitesi farklıdır elbet bilemem ama mooer,150 lira gibi komik bir fiyata efsane bir pedal yapmış kesinlikle şüphe etmeden alabilirsiniz.

Zaten setupımı görmüşsündür hep mooer pedalları baby tuner aldım bende gerçekten kaliteliydi eq alayım dedim ama sıfır mooer fiyatına mxr alıyosun 2.el o yüzden arada kaldım :) ama deneyeceğim

38514 eklentisini görüntüle

bb preamp ve carl martin comp lim. eklendi pedal boardun sıfır fiyatı 11060 tl ikinci el olarak satılır sa 7000 den aşağı satılmaz çünkü her birinin üstünde emek var tecrübe var
üstüne süpürgeyi yaklaştırsanız daha da süper olur :D benim pedallarda sürekli tozlanıyor, evle falan alakalı herhalde, knobların ayarlarını bozmadan tozlarını alıyorum alabildiğim kadar.

6ehtt2.jpg

Çok karmaşık oluyor yolladığım resimler. özür dilerim.
Aşağıdaki fuzz face i kendim yaptım, shellinide babamın arkadaşı yaptı sağolsun. içinde zamanında dedemden kalan OC71 var 2 tane. biri 50hfe, diğeri 70 hfe. Bonamassa Fuzz Face'in devresini kullandım, yan yana denediğimde fark bulamadım.
Solundaki pedal 47 Rams Head, kendim yaptım biraz modifiye ettim, Catalinbread Manx Loaghtan'ımı dolaba kaldırttı.
En soldaki pedal ise 18v Power Boost, yine kendim yaptım. Overdriver dan daha hassas geldi bana, sürekli açık bırakıyorum. Hafif vurduğumda clean, sert vurduğumda overdrive veriyor. Overdriver da ne kadar hafif vurursam vurayım clean alamıyordum.
Ibanez SC10'um bozulmuştu, daha doğrusu switchi çalışmıyordu ve jack girişleri aldığımdan beri kırıktı, 10 serisinde genel bir sorun, Mustafa abi ye tamir için yollamıştım fakat sonradan içine Boss Ce-2 devresi koymasını istedim, çok güzel oldu, çok memnunum, iyi ki koymuş.
Son olarak, amfimin bright cap'i sökük.

Geri