Pedalını Göster Ey Turkrockcı :)

rack1.png

Rack'ler de pedal kategorisine giriyor sanırım : )

(Gitardan Pre'ye) - Gitar -> dbx 266xl Compressor Channel 1 -> DOD EQ -> DOD YJM308 -> Boss NF1 -> Engl E530
(Preamp FX) - Engl E530 FX Send -> Zoom 9150 DSP FX Input -> Zoom FX Send -> MXR Carbon Copy -> Zoom FX Return -> Zoom Output -> Engl E530 FX Return
(Pre'den Power'a) - Engl E530 Left Out -> Marshall EL84 20/20 Left In -> Marshall Left Out -> Laney GS212IE Channel B Left
- Engl E530 Right Out -> Marshall EL84 20/20 Right In -> Marshall Right Out -> Laney GS212IE Channel B Right
(kayıt) - Shure SM57 -> dbx 266xl Compressor Channel 2 -> TC Electronic Impact Twin -> Adam A3x

Board'umun son hali budur. Yeni yaptırdığım delay pedalı bittiğinde onu ekleyeceğim carbon copy'i ödünç aldığım arkadaşa geri verip. Bir de şu kablo dağınıklığnı biraz düzene sokmam gerek de üşeniyorum :)

11uxmjo.jpg

Board'umun son hali budur. Yeni yaptırdığım delay pedalı bittiğinde onu ekleyeceğim carbon copy'i ödünç aldığım arkadaşa geri verip. Bir de şu kablo dağınıklığnı biraz düzene sokmam gerek de üşeniyorum :)

11uxmjo.jpg

Kabloları düzenleyeceğiniz zaman buradan haber verin, kaybolursanız polise haber veririz arama - kurtarma için :)
**Güzel setup imiş, prosessörden vazgeçip böyle mütevazi bir şey yapmam lazım benimde.

Kabloları düzenleyeceğiniz zaman buradan haber verin, kaybolursanız polise haber veririz arama - kurtarma için :)
**Güzel setup imiş, prosessörden vazgeçip böyle mütevazi bir şey yapmam lazım benimde.
Ahahah baretimi takıp dalacağım :) Pod Hd500 var bir de, hani kayıtta çok kullanışlı, anlaştığı bir amfi olursa onla da keyifli. Ama analog/lamba işini ''tutturunca'' gerisi o keyfi vermiyor, tavsiye ederim bir ucundan.

Ah kafama tüküreyim. Şu GAS denen illet yüzünden sattım o pedalı yıllar önce ve şimdiki aklım olsaydı simit yerdim 1 ay ama satmazdım. Hatırlamıyorum kim aldı. Malum forumun database yenilendiği için eski mesajlara da ulaşamadığım için bulmam mümkün değil.

evet olmamış ama ben onu arkadaşımdan borcu karşılığında almıştım ve sadece tuner olarak kullandım.ta ki polytune a kadar.zaten tonları ölü gibi.fotoğrafta yeri olsun istedim gene de.

11uxmjo.jpg
Burada elektron olsa yolunu kaybeder insan...Devlet dairesinde bile bu kadar dolastirmiyorlar insani Ozgur bey. Gule gule kullanin ibretlik bir paylasim olmus...

Benim merakıma yeni gelen bir şey oldu :D O kablolar, öyle ezik büzük durdukça, zamanla içindeki parçalar aşınmıyor mu? Böyle olunca, kolay bir şekilde bozulmuyorlar mı?
Bu yine iyi; benim kablolar bin beteriydi bunun ama benim tecrubem su ki icten ve distan en cok asinan sey kablolar degil seninle ayni evi paylasan tertipli insandir; omrunden yillar gider boyle adamlarin, gitsin de...
Bir kablo kafadan 4 tane duzen/intizam hastasi insani eskitir, o yuzden korkma sen kabloya birsey olmaz...

Geri