Murat Net

13811609062368566bb7.jpg

sanırım ilk albümün kapağı bu?! anatolianrock.com'da buldum. birde albümü bulabilsek...

tentarum demiş ki:

off ne konserdi...yıllara meydan okuyarak saatlarce hiç durmadan çaldı çaldıı çaldııı...bass ve davulcusu bile yoruldu oturdu elemenlar değişti MURAT abi bir an olsun durmadı...bütün istekleri çaldı....ee daha ne olsun....senin gibisi zor gelir murat abim bi daha...bu ne enerji...bu muzik ziyafeti için sonsuz teşekkürler.....

Şu ana kadar gidememenin en çok koyduğu konserdi..Herkes aynı üstteki arkadaşın anlattığı gibi ballandıra ballandıra anlatıyor.Yahu hiç mi sıkmadı bu adam sizi diyeceğim ama 3 gün çalsa sıkmaz ki...

Murat Abi'nin 1990 yılındaki çıkardığı albümü sonunda buldum.biraz zor oldu ama olsun.Albüm oldukça eski olduğu ve o zaman teknoloji çok gelişmediğinden kayıt klitesi pek iyi değil ama olacak o kadar.ne olursa olsun arşivlik bir albü.yeni kaydını bekliyoruz

selamlar...

rock_and_rock demiş ki:
Murat Abi'nin 1990 yılındaki çıkardığı albümü sonunda buldum.biraz zor oldu ama olsun.Albüm oldukça eski olduğu ve o zaman teknoloji çok gelişmediğinden kayıt klitesi pek iyi değil ama olacak o kadar.ne olursa olsun arşivlik bir albü.yeni kaydını bekliyoruz

selamlar...

Kayıdı kötüyse önemli değil :D

rock_and_rock demiş ki:

selamlar...

arkadaşlar murat abi yeni albüm çalışmalrına çok yakın bi zamanda başlıcak...15 şubat Pazar onAon'a herkesi bekleriz

rock_and_rock demiş ki:

selamlar...

nerde buldun? 8O

panik_431 demiş ki:
rock_and_rock demiş ki:

selamlar...

nerde buldun? 8O

kadıköyde zihni müzikten istedim,getirdi adam.aynı zamanda kolay kolay bulunamayan çoğu albüm de var orada.

nihayet ankarada kaliteli bişeyler olmaya başladı...MURAT abi kulaklarımızın pasılı silicek valla....2 konserde kaçmaz...rock'n rolll...tekrar rock'n rolll

Geri