Handcuff

ewet arkadaslar HandcuFF konserleriyle bir sure Circle Production ilgilenecektir ve kayıttan sonra yogun bir konser programı olacaktır
HandcuFF ve SouliTarY konserleri neden olmasın :)

Konser organizasyonlarıyla Circle Prod. ilgilenmesi iyi olmuş. Hadi kolay gelsin hepimize...bizi çok yormayın ha konser konser koşturup:) şaka tabiiki..Nerde konser orda HandcuFF bundan sonra

benim pek dinlediğim bir tür değil ama..

olay budur..

gerçekten oldukça başarılısınız müzikleri bu kadar kaliteli yapan az gruplardansınız bence
ayrıca bahadır ses deli abi :twisted:

Screams Of Pain :twisted:

dur .. dur terketme .. ( Kaçmak İçin )

tam gaz yola devam sonsuz tebrikler ve başarılar..

;)

turkrock'a girer girmez ilk gordugum sey roportajiniz oldu.okuduktan sonra merak ettim internet sitenize de girdim.mp3leri dinledim.bu sizin amator halinizse kimbilir profesyonel olursaniz ne olursunuz.tek kelimeyle bayildim,hepinizi tebrik ediyorum.
yolunuz acik olsun.

kuru_kafa Tarih: Sal 12.10.2004 17:53

turkrock'a girer girmez ilk gordugum sey roportajiniz oldu.okuduktan sonra merak ettim internet sitenize de girdim.mp3leri dinledim.bu sizin amator halinizse kimbilir profesyonel olursaniz ne olursunuz.tek kelimeyle bayildim,hepinizi tebrik ediyorum.
yolunuz acik olsun.

teşekkürler...turkrock.com a hoşgeldin bu arada..ilk mesajın da bize olması sevindirdi gerçekten... daha iyi olmaya çalışıoyruz ve umarım olacak..
iyi eğlenceler

herkese slm
aldigim ve gordugum haberlere gore HandcuFF icin hersey iyi gidiyor!!
burada da yeni kayitlariniz sabirsizlikla bekleniyor :p
devamini diler,hepinizi operim, gitaristinizi de tabiki!! : )

Bu salı bir sorun çıkmazsa gitar kayıtlarına başlıyoruz.

Bu arada iyi bir haber daha var. Levent dün girdiği tek ders sınavını geçti ve mezun oldu.

Anlayacağınız işsizler kervanına bir kişi daha katıldı :bilmem :)

Geri