Scarlett Johansson

EL_Turco demiş ki:
estella warren ı göründe gerçek güzel neymiş anlayın...scarlet johannson yanına bile yaklaşamaz...ismi de bi acayip..o ne ya öyle yngwie johann malmsteen der gibi :D
kimse sana bu başlığa yaz diye yalvarmadı!

hehe ama o adam harbi sana benziyo... bi gün onunla tanışma fırsatı bulursan öpersin... ;)

yok zaten... geçen trt 2'de inci küpeli kız vardı... o da çok güzeldi maşallah... o kulak deldirme sahnesi(gözyaşı sahnesi) de baya iyiydi...

madden_da_third demiş ki:
EL_Turco demiş ki:
estella warren ı göründe gerçek güzel neymiş anlayın...scarlet johannson yanına bile yaklaşamaz...ismi de bi acayip..o ne ya öyle yngwie johann malmsteen der gibi :D
kimse sana bu başlığa yaz diye yalvarmadı!

Hey sakin ol...Eleştiriyi kabul edemeyen beyinler çürümeye mahkumdur.Sanırım bu başlık Scarlet adlı kızın hakkında ve beğenenler kadar beğenmeyenlerin de görüşlerini bildirmesi kadar doğal birşey olamaz...Lütfen biraz saygı.İyi akşamlar...

duyduğum kadarıyla yakında yeni bi film projesi daha varmış... ama o zamana kadar mankenlik yapıcakmış ve reklamlarda oynamaya devam edicekmiş...

madden_da_third demiş ki:
duyduğum kadarıyla yakında yeni bi film projesi daha varmış... ama o zamana kadar mankenlik yapıcakmış ve reklamlarda oynamaya devam edicekmiş...

bi tane deil tam 6 tane film projesi var su an da en önemlisi Woody Allen in yönettigi bi filmde oynicakmis o film iyi olur...

ilk atlara fisildayan adamda görmüştüm knedisini dudakları ozamanda bi başka bakıyodu şimdikinden farksız ama bukadar büyüyeceğini kariyer bazında:) hiç sanmıyordum! ama gerçekten çekicilik bu olsa gerek ;)

justin timberlake denen ucubenin klibinde oynayarak beni kahreden,hayatımdan bir kalemde silip attığım güzel hatun:)

şaka bir yana gerçekten çok iyi bir oyuncu.mimikleri çok güzel yapıyor.rolünü izleyene birebir hissettiriyor.takipcisiyim ama justin in klipte oynamayacaktı:D

truth_devil_666 demiş ki:
justin timberlake denen ucubenin klibinde oynayarak beni kahreden,hayatımdan bir kalemde silip attığım güzel hatun:)

şaka bir yana gerçekten çok iyi bir oyuncu.mimikleri çok güzel yapıyor.rolünü izleyene birebir hissettiriyor.takipcisiyim ama justin in klipte oynamayacaktı:D
Ehue kesin Justin'in Scarlet'e gizliden gizliye bir ilgisi vardı da o yüzden klipte oynaması için onu seçtiler. :p

Neyse canım alt tarafı bir klip,önemli olan oynadığı filmlerin kalitesi...

Geri