Yeniharman - Eskişehir

dostum terbiye bumu "yeniHarman sucks"
ben senin bu mesajını benim bi arkadaşıma terbiyeli ol hödük diyene kadar "begenmiyordum ben Garage dan hatırlıyorum pek adil olmadıgını düşünüyorum bu yarışmanın
benim görüşlerim böyle" bu şekilde algılamıştım ama şimdi bence sen ayıp ediyosun... her nese 1000 küsür tane entrynin bedeli bu olmamalı..her nese film hayatında başarılar...

Re: Bune yaaaa

Yönetici Uyarısı: Mesaj içeriği kişilere yönelik hakaret ve küfür içerdiğinden silinmiştir. Bu tavrınıza devam etmeniz durumunda siteden atılacaksınız. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Beyler sizin burda anlayamadiginiz şey forumda Yeniharman'ın muzigini tartışmanız gerektigi,beni ya da benim kisa filmlerimi degil.
Benim filmlerimi eleştirmeniz yeniharmana bi faydasi olmiycagi gibi banada bi zarari olmaz.
Yani önce bi etrafa bakip acaba ben nerdeyim demek gerekli
Burasi bi Muzik forumu adi ustunde Turkrock kisafilm sitesi degil

bu kisimdan sonrasi moderatorlarce silidigi icin yazmiycam

Eywallah

maresalx demiş ki:
Beyler sizin burda anlayamadiginiz şey forumda Yeniharman'ın muzigini tartışmanız gerektigi,beni ya da benim kisa filmlerimi degil.
Benim filmlerimi eleştirmeniz yeniharmana bi faydasi olmiycagi gibi banada bi zarari olmaz.
Yani önce bi etrafa bakip acaba ben nerdeyim demek gerekli
Burasi bi Muzik forumu adi ustunde Turkrock kisafilm sitesi degil

bu kisimdan sonrasi moderatorlarce silidigi icin yazmiycam

Eywallah

arkadasim klibi cok sacma sekilde elestirdigin icin sana cevap verdim. yeni harmanın müzigini elestireceksen de eywalla ama foruma yazma nedenin kanimca cocukların sevinclerini burunlarindan getirmek. bence tum forum olarak bi karar alalim ve bu arkadasa cevap vermeyelim. sana amatör kisa filmlerinde basarilar...sen simdi bunuda garip garip yok sen azerimisin yok sen suralimisin dige sacma bi sekilde turk dil kurumu gibi elestirirsin de... neyse forumdan atilmak istemedigim icin sana ayar veremiyorum. yok illa ayar istiyosan eskisehire bekleriz. cunku biz bi kac kere geldik ankara`ya sizi buraya bekleriz. 8)

evet yeni harmanin klibi kötü.ayrıca dün yazdıgım mesajlar silindi gece sen uyurken aynı başlıkta bir uyarı alıp kendi mesajlarımın iki kere silinmesi sana ayarın kralını verdigimin bariz göstergesi aslan parçası
sor artık bu adam ne yazmıştı da siz sildiniz die moderatorlere

yani gerçekten soulitary gibi grubu bu bestelerle nasıl geçtiniz bilemiycem belki de tarz meselesi her neyse tebrik ederim başarılarınızın devamını dilerm

ya can, birşey soracağım... (kusura bakmayın yeni harman ve yeniharman severer...)

senin aklından zorunmu var?
yada harcıyacak çok boş vaktin?

senin yaptığın şey eleştiri değil ki? her başlıkta bi masajın var en azından, hepsinde yok şöyle kötüsününz yok böyle uyduruksunuz...

bikere de "ya kardeşim vokaliniz şu şakıda detone olmuş çalışsın.." yada "bateristiniz metronom kaçırıyor gibi geldi, yanlışmı düşünüyorum acaba" de ya...

bikerede yapıcı eleştiri denen müeseseye katkın olsun anam...

birkere de çık sahneye seni görelim.. söyle, çal.. aşağadan öyle atıp tutmak kolay..

neyse can efendi..

öm atıcaktım ama bu adama birilerinin tepki göstermesi lazım artık.. çok terbiyesizleşimeye başladı...

çok özür diliyorum yeni harmadan böyle bir msg ile kirlettim forumlarını ama tutamadım kendimi...

buraya kadar okuduğuz için teşekkürler...

evet gereksiz tartışmalar buralarada sıçramışş..
neyse ben "sarsmadan"adlı parçanızı bi arkadaş sayesinde dinledim ve her dinlediğimde sözlerinden fazlasıyla etkileniyorum..gerçekten başarılı bi parça..başka demonuz varmı??forumunuzu pek takip edemedimde :roll:

maresalx demiş ki:
Yeni harman sucks
begenmiyordum ben Garage dan hatırlıyorum pek adil olmadıgını düşünüyorum bu yarışmanın
benim görüşlerim böyle

maresalx demiş ki:
PuNky601 demiş ki:
yani gerçekten soulitary gibi grubu bu bestelerle nasıl geçtiniz bilemiycem
kesinlikle katılıyorum

Ya hiç olmazssa saygı gösterin arkadaşlar.Nasıl geçmişler diye sormayın demmekki millet yeni harmanın şarkılarını daha ok sevmiş.Meyve veren ağaç taşlanır taşlamaya devam edin emi üretmeyin birşey.

mahocan demiş ki:
maresalx demiş ki:
Yeni harman sucks
begenmiyordum ben Garage dan hatırlıyorum pek adil olmadıgını düşünüyorum bu yarışmanın
benim görüşlerim böyle

maresalx demiş ki:
PuNky601 demiş ki:
yani gerçekten soulitary gibi grubu bu bestelerle nasıl geçtiniz bilemiycem
kesinlikle katılıyorum

Ya hiç olmazssa saygı gösterin arkadaşlar.Nasıl geçmişler diye sormayın demmekki millet yeni harmanın şarkılarını daha ok sevmiş.Meyve veren ağaç taşlanır taşlamaya devam edin emi üretmeyin birşey.

arkadaşım ben her zaman iyi olanın yanındayım dediğim gibi belki yeniharman'ın tarzı roxy'e daha uygundu ondan birinci oldular ben yeniharman kötü müzik yapıyor demedim ama soulitary'nin yeniharman'dan daha ii müzik yaptığı da bi gerçek en azından bana göre öle...

Geri