Dorian

bence o pucktur çünkü dorian yazısının altında kesinlikle onun adı vardır
banada bi garezi var herhalde yazdığım ve beğendiğim herşeyi elştiryoo

15 indeki konserde bostancıda dinledm...gerçketen çok süperlerdi... hayran kaldım diebilirim..verdkleri enerji oldkça iiydi ... güsel müzik..özellikle gitaristler oldkça başarılıydı...

D_A_K demiş ki:
bence o pucktur çünkü dorian yazısının altında kesinlikle onun adı vardır
banada bi garezi var herhalde yazdığım ve beğendiğim herşeyi elştiryoo

seni tanımıyorum bile ne gibi bir garezim olabilirki
ayrıca dorian başlığında neden dorian'dan bahsetmeyi denemiyorsunuz?

Dorian;
20 Ocak'ta haftalık bir dergi olan Pop Up da
21 Ocak cumartesi gecesi ise Radyo D'de Güven Erkin Erkal'ın konuğu saat:24.00

Bite_the_Pain demiş ki:
bence LEŞ GİBİ BERBAT...kusura bakmayın böyle diyorum ama bu kadar kolay çalınan şarkılarla byu kadar az emekle bu ilgi çeken kişiler hakkında başka bir söyleyemem...

herkesin düşüncesine saygı göstermeliyiz ama bu fikri biraz eleştirmek isterim
1. 'kolay çalınan şarkılar': müzikten gram anlayan biri bu kadar saçma bir eleştiri getiremez, hayır anlamıyorsan bile bunu bizimle paylaşma. herkes bilmek zorunda değil senin müzik bilgini..
2. 'az emek': dorian grubunu biraz takip ediyor olsan kimlerle çalıştıklarını nerelerde kayıt yaptıklarını öğrenirdin. yok eğer takip etmiyorsan bile sadece albümü bir kere dinlemiş olman bile ne kadar başarılı bir kayıt olduğunu sana gösterirdi. bilmem biliyormusun ama emek harcamadan iyi bir kayıt çıkaramazsın
neyse bu da senin görüşün bizde bunu senin cehaletine verelim..

puck demiş ki:
http://www.showtvnet.com/haber/anahaber/haftalikarsiv/sali.shtml

bu da dünkü show tv ana haber bülteninin linki
sol alt köşedeki ilahi rock yazan yere tıklıyorsunuz.
ordan da dorian ın haberini izleyebiliyorsunuz

Dün izleyememiştim ama bugün sayende izledim :) .çok saol

haber için teşekkürler..haberde 2.klip ''gel gör beni'' parçasına gelcek falan dediler.Oynak'a gelse daha sevinirdim..

bu arada gripin - elalem ile oynak parçası biraz benziyo gibi geldi bana.muzik olarak.

Ben de izledim haberleri..
''Daha önce Gel Gör Beni adlı ilahinin rock formatında söylendiği hiç görülmedi..Peki bu ilahi nasıl rock parçasına dönüştü.''diye sunuldu..
Yanlış bi haber olmuş..Barış Akarsu Ocak 2005'te çıkardığı albümde rock formatında söyleyen ilk kişidir!!!

bende izledim.ve spikeri yadırgadım.ama dorian grubundanda spikeri uyarmalarını beklerdim.çünkü bu yanlış bir haberdi..en azından nezaket icabı ilk biz değiliz diyebilirlerdi..aynı şey onların başına gelebilir sonuçta...

bakma yüzüme gerçekten de son zamanlarda dinlediğim türkçe ilk 5 e koyabileceğim bi şarkı.bar programları sonunda pek de umutlu değildim ama sevindim hepsi için.tebrikler

alizez demiş ki:
bende izledim.ve spikeri yadırgadım.ama dorian grubundanda spikeri uyarmalarını beklerdim.çünkü bu yanlış bir haberdi..en azından nezaket icabı ilk biz değiliz diyebilirlerdi..aynı şey onların başına gelebilir sonuçta...

eger 2003 h2000 e gitmiş olsaydınız dorian'ın 2003 yılında h2000 ana sahnesinde bile 'gel gör beni'yi bu haliyle çaldıklarını bilirdiniz. Eğer gitmediyseniz de aynı gün ATV ana haberde de bu konuyla ilgili haber yapılmıştı 2003 yılında... anlayacağınız bu adamlar en az 3 yıldır bu sarkıyı bu halıyle calıyorlar... yani ilk Barış Akarsu değil.. bilgilerinize sunulur...

_merviii_ demiş ki:
Ben de izledim haberleri..
''Daha önce Gel Gör Beni adlı ilahinin rock formatında söylendiği hiç görülmedi..Peki bu ilahi nasıl rock parçasına dönüştü.''diye sunuldu..
Yanlış bi haber olmuş..Barış Akarsu Ocak 2005'te çıkardığı albümde rock formatında söyleyen ilk kişidir!!!

Yeri burasi degil ama Metropolis yillar önce söylüyordu zaten bu sarkiyi..

Dorian da farkli yorumlamis, felaket güzel olmus. albüm zaten mükemmel

Evet birçok kişi söylüyodur.Söyleyebilir de..Kim nerde,ne zaman,neyi söylemiş bilemeyiz.Benim için önemli olan albümünde kimin okuduğudur.Benim kızdığım nokta haberin BU İLAHİNİN DAHA ÖNCE ROCK FORMATINDA SÖYLENDİÐİ HİÇ DUYULMADI şeklindeki sunumudur.Başka da bir şey söylemicem bu konu hakkında...

güzel bi albüm onları tebrik ediyorum...basarılarının devamını bekliyorum.ben alamadım daha ama insallah alıcam

Geri