Dorian

egexxxx demiş ki:
hulyaengm demiş ki:
complex275 demiş ki:
Ben bu aralar 'dipte' ye takmıs vaziyetteyim. cok harika. repeat yapılarak 20 kere üst üstte dinlenebilir

bana göre "dipte" albümün kimliğini oluşturan en özel şarkı. repeat yapılarak üstüste dinlemek konusunda yalnız değilsin:)
sende yalnız değilsin ;) dipte mükemmel bir parça!!
Sagolun arkadaslar beni yanlız bırakmadıgınız için :) :)

gel gör beni benim içimde yatan yunus aşkını uyandırdı harbiden
evde kitabı varmış(daha dorianı dinliyene kadar haberim yoktu)
aradım buldum ve okudum
çok güzel yunus emre!

dorian ın albümü harika...yeniden hayata,bakma yüzüme,gel gör beni,zor,dipte,yaşam...bütün şarkıları güzell:)bakma yüzüme klibi çok güzeldi gel gör beni de öyle;)

gerçekten çok güzel canlı performansı olan bir grup.

yeniden hayata ve dipte benim favorilerim ama bunu yazarken bile aslında hepsini aynı şekilde çok sevdiğimi düşünüyorum.

bence gel gör beni şarkı olarak bakma yüzüme'den çok daha güçlü bir sound'a sahip olmasına rağmen klip açısından bakma yüzüme'nin arkasında kalmış gibi geldi bana.gerçekten mükemmel bir klipti o...

gercekler3 demiş ki:
dorian sonunda bunu da yaptı söz bulamadı ve yunus emre nin tasavvufundan alarak rock yaptığını sandı ama batırdı çünkü herşey özünde güzeldir...

Bana yeni bir yetenek kazandırdın, teşekkürler. Sadece mesaja bakarak kimin yazdığını tahmin edebiliyorum.

Dorian'ın yaptığına söz bulamamak değil cover yapmak deniyor. Ve albümdeki şarkıların sadece bir tanesi cover. Batırılmış bir şey de göremiyorum ben. Gayet iyi olmuş.

gercekler3 demiş ki:
dorian sonunda bunu da yaptı söz bulamadı ve yunus emre nin tasavvufundan alarak rock yaptığını sandı ama batırdı çünkü herşey özünde güzeldir...

aman tanrım! sana söyleyecek laf bile bulamıyorum. yazacağım mesajla senin cehaletinin önüne geçebiceğimi sanmıyorum. ama yine de şansımı denemek istiyorum. öncelikle söz bulmadı değil ona cover diyoruz!!!

Bence albüm mükemmel albümü ilk alınca gel gör beni baya sarmıştı beni ama şimdi dinleyince yaşam gerçekten çok güzel bi parça olarak göründü bana

Geri