Dorian

Ben müziklerinde cok bi numara gormedim..ama belli bi kaliteleri de var demeden edemeyeceğim.Eğer bi fırsatını bulurlarsa yamaç diye bi grup var onun albumunu bulup dinlesinler.bayaa bi geliştirirler kendilerini..Basarılar

burc_84 demiş ki:
Ben müziklerinde cok bi numara gormedim..ama belli bi kaliteleri de var demeden edemeyeceğim.Eğer bi fırsatını bulurlarsa yamaç diye bi grup var onun albumunu bulup dinlesinler.bayaa bi geliştirirler kendilerini..Basarılar
84 de nasıl bir numara gordun sen acaba? Bence Türkiyedeki en iyi sound dorian'ın bunuda inkar etme bence. Ayrıca yamac ile dorianı kıyaslamak bence iyi bir fikir degil. seni kınarlar burada :D

Yönetici Uyar

ısı: Mesaj içeri ği anlaşılmayı güçle ştirecek ölçüde yazım ve anlatım hatalar ına sahip olduğundan yönetim tarafı ndan silinmiştir. "V" yerine "W ya da F" , "Z" yerine "S", "K " yerine "Q" kullanmay ınız ve kelimeler üzerinde gereksiz k ısaltmalar yapmayınız. Kas ıtlı olarak Türkçe'yi yanlış kullanmaya devam etmeniz durumunda siteden at ılacaksını z. Lütfen Forum Kurallarını okuyunuz.

Ayrıca bknz; http://www.turkrock.com/ftopic28283.html

bence hoş bi müzikleri var kendilerini ifade edebiliyolar türkiye de ki diğer gruplar gibi(isim vermeyim) tüm yükü DJ ın üstüne yıkmıyolar...çok daha iyi yerlere geleceklerine inanıyorum

muzikleri ve sozleri guzel ama tek şarkı yuzunden insanlar yanlış degerlendiriyor dorianı ilahi rock diye tur de yoktur ayrıca :LOL: bence kaliteli bir grup

Geri