Dorian

popülerlik yakalamaları kutlanacak bir olay mı yada popüler olması bu kadar önemli mi? işte sırf bu tarz yorumlardan dolayı yeni çıkan grupların cover yapmalarına karşıyım. çünkü gerçekten ortada çok güzel ve kaliteli bi albüm var. ama insanlar sizi sadece yaptığınız cover parçalarla tanıyorlar. bu dinleyici açısından kolaya kaçmak bence...

Sl1pknot demiş ki:
POPULERLİK YAKALAMASAYDI SEN BURDA BUNU KONUŞAMAZDIN DİKKATİNİ ÇEKERİM

Bence sen konuşamazdın ;)

Gel gör beniden kat kat daha iyi şarkıalrı var adamalrın ya..

Cidden Türkçe Heavy Metali bir yerlere taşıcak Dorian , Buz gibi gruplar..

Bundan sonra çıkaracakları albümlerde bir öncekilerden daha iyi olması dileği ile .. :arrow:

soulcalibur demiş ki:
Sl1pknot demiş ki:
POPULERLİK YAKALAMASAYDI SEN BURDA BUNU KONUŞAMAZDIN DİKKATİNİ ÇEKERİM

Bence sen konuşamazdın ;)

Gel gör beniden kat kat daha iyi şarkıalrı var adamalrın ya..

Cidden Türkçe Heavy Metali bir yerlere taşıcak Dorian , Buz gibi gruplar..

Bundan sonra çıkaracakları albümlerde bir öncekilerden daha iyi olması dileği ile .. :arrow:

sana kesinlikle katılıyorum ve benim söylemek istediğim de buydu. ayrıca
dorianı yine tanırdım. çünkü dediğim gibi kolaya kaçmayı sevmiyorum...

arkadaşlar adamlar da popüler olmak için o parçayı koydular bunu itiraf ettiler zaten o parça olmasaydı sizinde dediğiniz gibi ben konuşamazsım ama bu forumda dorian bu kadar hit de almazdı ;)

Yeni!25 Aralık Pazartesi - Eskişehir / Hayalperest

Yeni!23 Aralık Cumartesi - İzmit / Zom Bar

Yeni!22 Aralık Cuma - Yalova / ayrıntılar yakında

Yeni!21 Aralık Perşembe - Kütahya / ayrıntılar yakında

Yeni!20 Aralık Çarşamba - Antalya / ayrıntılar yakında

Yeni!19 Aralık Salı - Bodrum / ayrıntılar yakında

Yeni!17 Aralık Pazar - Aydın / Gramofon Bar

Yeni!16 Aralık Cumartesi - İzmir / Dungeon

Yeni!15 Aralık Cuma - Balıkesir / Shaft Olivia

Yeni!14 Aralık Perşembe - Çanakkale / ayrıntılar yakında

Yeni!13 Aralık Çarşamba - Edirne / Zoom Bar

kirmizi_baget demiş ki:
Yeni!25 Aralık Pazartesi - Eskişehir / Hayalperest

Yeni!23 Aralık Cumartesi - İzmit / Zom Bar

Yeni!22 Aralık Cuma - Yalova / ayrıntılar yakında

Yeni!21 Aralık Perşembe - Kütahya / ayrıntılar yakında

Yeni!20 Aralık Çarşamba - Antalya / ayrıntılar yakında

Yeni!19 Aralık Salı - Bodrum / ayrıntılar yakında

Yeni!17 Aralık Pazar - Aydın / Gramofon Bar

Yeni!16 Aralık Cumartesi - İzmir / Dungeon

Yeni!15 Aralık Cuma - Balıkesir / Shaft Olivia

Yeni!14 Aralık Perşembe - Çanakkale / ayrıntılar yakında

Yeni!13 Aralık Çarşamba - Edirne / Zoom Bar

ufffffffff bi sivasa gelmediler

ya bide sey icin takdir edıyorum bu adamlari onemli konserlerde sahne aliyolar ha bide super oluyo bu durum.Mesela deftones konseri mesela 8 mart incubus tan onve yanı tbrk sahneyede yakısıyoalr

Sl1pknot demiş ki:
arkadaşlar adamlar da popüler olmak için o parçayı koydular bunu itiraf ettiler zaten o parça olmasaydı sizinde dediğiniz gibi ben konuşamazsım ama bu forumda dorian bu kadar hit de almazdı ;)

o parça olmasaydı konuşamaman üzücü bi şey. demek ki ilk albümlerinde cover yapmayan bir çok alternatif rock grubundan habersizsin. ama merak etme onlar de belki bir sonraki albümlerine bir cover koyarlar, popüler olurlar, sende bu sayede diğer alternatif rock gruplarını tanımış ve hatta burda yorum yapmış olursun....

hulyaengm demiş ki:
Sl1pknot demiş ki:

o parça olmasaydı konuşamaman üzücü bi şey. demek ki ilk albümlerinde cover yapmayan bir çok alternatif rock grubundan habersizsin. ama merak etme onlar de belki bir sonraki albümlerine bir cover koyarlar, popüler olurlar, sende bu sayede diğer alternatif rock gruplarını tanımış ve hatta burda yorum yapmış olursun....
tamam cover diyoruz ama bu farklı bir cover zaten yani kimsenin aklına gelmemiş birşey bir ilahiyi coverladılar bu normal cover dan daha farklı birşey bence..ama bunu yapmasalardıda ben genede severek dinlerdim çünkü gerçekten çok kaliteli bir sound ları var..

Geri