Dorian

Türkiyede Dorian tek ötesi yok albümü bnm gibi hatim etmeyenler bu cümleme yorum yapmasınlar...
1 buçuk senedir mp3player'ımdan silinmeyen standart 10 şarkı artık oraya kazındılar istesemde silinmicekler gibi :p İlkin gibi bi adam daha gelmez dünyaya yaa konu Dorian olnca kalbim ağzımın içine kadar zıplar sölicek bişe bulamam böyle :) Basına taptığımın Alex'ini de unutmamak gerek. Hacettepe rocK şenliklerinde bism kampüste Dorian konseri varken ben evde Chelsea/Liverpool maçı izledim ya.. Bu sık sık beni intihara sürükler. Ama tam lig sonuydu :( Umuyorum ki bu yıl da Dorian Beytepe'ye gelir. Onu geçtim Ankaraya gelsinler yaaa :cry: İşte o zaman Chelsea ilk 11i evime gelse bile ben konserde olucam ve sevinçten buharlaşıp yokolucam. <3 :roll:

ya bence supersınız.özellıkle'bakma yuzume'parcanızı hala dılımden dusuremıyorum.basarılarınızın devamını dılerımmm....

Deftones seven biri olarak Dorian'ın onlardan etkilenerek bu müziği yaptıpını anlıyamamak sağırlık olur.Fena mı olmuş derseniz süper olmuş,mersin konseri hala akıllarda...

denoktabenokta demiş ki:
Deftones seven biri olarak Dorian'ın onlardan etkilenerek bu müziği yaptıpını anlıyamamak sağırlık olur.Fena mı olmuş derseniz süper olmuş,mersin konseri hala akıllarda...

ewet kesinlikle süper...mersinde manyaklardı...bide erken cıksalardı

sewdigim gruplardan biridir...
bass gerçektende müthiş...
çok iyi kullanıyorlar
bence okadar gereksiz grup war ve dorian haketmedigi bir şeklide onların arkasında kalmıstır (en azından simdiye kadar)!

Dorianla çıkacak bir grubun bateristi ( isim vermiyim :) ) konser ayarlanırken öyle söylenmiş öyle dedi. Garip bi cümle oldu ama :oops: Ortalıktada yoklar zaten :( :eek: Umarım yoktur öyle birşey..

Geri