Dorian

gercekten gusel bir grup
cok gusel müzikleri war walla
barıs akarsu gel gör beniyi caver yapmıstı onunki dorianınkinin yanında biraz daha soft duruo metal kavır olmus resmen
inşallah basarılarının sonu gelir
dorian dorian dorian dorian

cobweb demiş ki:
yok canm.bizzat oradaydım dorian cıkmadı sadece. kargo yu dinledk mecburen
kafileye org. iptaldir diye belirtilip, org iptal olmayınca admlar da çalmadı.. e daha sonra da iptal olmadı madem neden çalmadık diye de kızdılar fln.. baya bi muhabbet dönuyodu yani .. neyse..

ben de "gel gör beni"yi çok sewiyorm - rock ilahi coverı - yeni bi boyut yani.ama bakma yüzüme yle tanıdım dorian'ı. iiler baya. hacettepeye gelceklerdi ve ben gidemicektim üzülmüştüm de hatta, ayağımıza geliolar yine de gidemiyorm diye.ama çıkamamışlar meğer, tuhaf ya bizim okul ;) bu arada diğer şarkılar da gayet ii,tawsiye ederim yani.

Hacettepe Üniversite'si konseri özetle; işin içinde bulunan hocalardan birinin organizasyonu idare edememesi, sorumsuzluğu ve verilen sözleri yerine getirememesi yüzünden Dorian sahneye çıkamamıştı. Olayın Dorian'la hiç alakası olmayıp tamamen Sevgili Hocamızın hatasıdır. Zaten kendiside organizasyon görevinden alınmış.

Bir aksilik olmazsa eğer Bahar Şenlikleri için hazırlayabilirsiniz kendinizi :)

berai demiş ki:
ben de "gel gör beni"yi çok sewiyorm - rock ilahi coverı - yeni bi boyut yani.ama bakma yüzüme yle tanıdım dorian'ı. iiler baya. hacettepeye gelceklerdi ve ben gidemicektim üzülmüştüm de hatta, ayağımıza geliolar yine de gidemiyorm diye.ama çıkamamışlar meğer, tuhaf ya bizim okul ;) bu arada diğer şarkılar da gayet ii,tawsiye ederim yani.

barıs akarsuda yapmıstı ama dorian kadar ses getirmedi ve dorian kadar iyi yapamamıs :D

barıs akarsu da yapmıstı ama dorian kadar ses getirmedi ve dorian kadar iyi yapamamıs :D[/quote]

evet gerçekten pek ses getirmemiş ki ben d duymamışım. dorian'ınki hakikaten güzel ama, dinlettiğim insanlar inanmıyolar, e bu ilahi diil miydi diye kalıyolar, ben de mutlu oluyorm, hehe evet öle diye ;)

Rock seviyorum ama içinde duygu olduğu zaman hacettepe de bunu çok ii becermiş.Ölürüm hasretinle'yi ilk dinlediğimde; işte bu dedim. Yüksek sadakati de beğeniyorum

ya ben herkesin düşncesine saygılıym ama çilekeş ve dorianla o gruplrı karşılaştrmak mümkn diil bn onları cktan bile saymıorm çilekeş ve dorian harika bnce çıgır açtılr türkiyede :twisted:

berai demiş ki:
barıs akarsu da yapmıstı ama dorian kadar ses getirmedi ve dorian kadar iyi yapamamıs :D

evet gerçekten pek ses getirmemiş ki ben d duymamışım. dorian'ınki hakikaten güzel ama, dinlettiğim insanlar inanmıyolar, e bu ilahi diil miydi diye kalıyolar, ben de mutlu oluyorm, hehe evet öle diye ;)[/quote]
___
Dorian farklı yapmış Barış Akarsu daha farklı..Serdar Öztop'un gitarlarıyla Barış'ın güçlü yorumu birleşince ortaya süper bi parça çıktı..Dorian'ın yorumu da güzel..Barış'ın yaptığı da köşe yazılarına konu olmuştu,çok bahsedilmişti ve bahsediliyor,dinlediğim en güzel coverdır..
Önyargıyla yaklaşınca gözden kaçmış olabilir..İki yorum da iyi ve çok farklı..Karşılaştırmak yanlış..

Bide daha soft olmuş diyen arkadaş karıştırdın galiba hangisinin daha soft olduğunu :LOL:

dipte'yi her dinlediğimde farkı bi seviyorum. nasıl bi şarkıdır böyle anlamadım doğrusu.. beni tümden etkisi altına alıp perişan ediyo diyebilirim. tek kelimeyle süper...

bence iyi bir tercih olmus gel gor beni... albumde zaten bos sarkı yok hepsine cekebilirler ama gel gor beni bir ilahi cover ı oldugu icin daha ilginc gelecektir albumu dinlemeyenlere...

Geri