Siyah 8

:) bunu bir iltifat olarak kabul edip teşekkür ediyorum.

ekim sonu kasım başı gibi gerçek bir demo kaydetmeyi planlıyoruz ekincim. klavye ve solo gitar bulunan bir kayıt olacak. her ne kadar hücum olsa da sınırlarımızı zorlayarak hatasız ve mükemmele yakın bir kayıt yapmaya çabalıycaz. sonucu beğenirsek demo damgasını koyup dağıtıma başlıycaz. o zaman elinde gerçek bir demomuz bulanabilir.

eğer dersen ki ya idareten bir şey yok mu ? geçenler bir test kaydı yaptık. iyi bişi olmadı, ama idareten verebilirim. 2 ekimde Wrock2'ye senin için çekip getiririm. tabi eğer bu pekte iyi olmayan kaydı dinlemek istersen. (iyi olmayış sebepleri: vokaller geride, kick çok ön planda, düzen adlı parçamızdaki clean gitardaki hata.)

dediğim gibi beklersen gerçekten iyi bir şey hazırlamak için çalışıyoruz. neyse çok teşekkürler ilgin için... ;)

umut hanı kımse gelmıyodu olum lan yarın yıne bı kalabalık bı kalabalık neyse oldu bı kere ama ıyı olur sımdıden dınlıyıcı toplayalım onlar arkadaslarına onlardsa dıger arkadaslarına soylerse gelgelelım .... bılmukavele

kleopatra demiş ki:
umuT777 demiş ki:
...2 ekimde Wrock2'ye senin için çekip getiririm...
ya umut mesajının şu kısmını ben de üzerime alınsam olmaz mı.. :roll:

ehehe :) alın tabi, ama diyorum ya ekim sonu kasım başı gibi daha adam gibi bişiler olacak onu dağıtırım. hem zaten sen dinlemedin mi ya ? ne yapıcan bi daha dinliyip ? :) beğendin mi ki ? baya kötü bi kayıt o ya...

SharKY01 demiş ki:
umut hanı kımse gelmıyodu olum lan yarın yıne bı kalabalık bı kalabalık neyse oldu bı kere ama ıyı olur sımdıden dınlıyıcı toplayalım onlar arkadaslarına onlardsa dıger arkadaslarına soylerse gelgelelım .... bılmukavele

:oops: valla öyleydi tayfunumda. gelene gelme denmiyo.

eheh :) tabi seyirci toplama olayı farklı bi bakış açısı. biz böyle çaldıkça geleni de uzaklaştırırız be :D. şaka bi yana cıvıtmayalım. adam gibi çalalım da gerisi sorun olmaz. yarın sürpriz bi cover var. hoşunuza gidecek büyük ihtimalle...

olim evladim...güzel olecek kesin ona eminim....
bi cover yapmışız... aman allahım... 8)

ama seyirci olayına geliyim ben bi... özge tek geliyo arkadaşlar...arkdaşı yokmuş...hadi iiissiniz

neyse güzel olcak güzel...!!!!!!!!!!!!!!!!!

:) iyi bakalım.. o zaman geçen haftaki kadroyla giriyoruz. işallah prova geçen haftaki gibi olmaz :roll: gerçi bu hafta dolu dolu geçecek büyük ihtimalle. 9-10 parça çalıcaz zaten. hadi bakalım yarın coşalım coşturalım :)

ehehe :) valla geçen haftaki gibi olursa anca 5 parça çalarız. gerisi geyikle geçer. o yüzden ciddi ve düzgün çalmamız gerekiyo...

Uyanır uyanmaz hemen bilgisayarın başına geçtim, başlığı da bi karalıyım dedim. yeni bir stüdyo günü. bakalım bugün bize neler getirecek ? bu arada alper, sözleri print etmeyi unutma. hadi 2'de görüşürüz arkadaşlar...

eheh :) eyvallah ekincim. biliyosun çok mesudum bugün, dünkü hadiseden ötürü (sen ne olduğunu anladın) ;) ne dilersen dile modundayım anlayacağın. 2 ekim'de cd'lerini hazır arkadaşlar...

bugünkü provayı yine beğenmedim arkadaşlar. son haftalarda s.çıyoruz bilmem farkında mısınız ? değilseniz bi olun da bi haltlar edelim. ön kayıt için tarih belirleyelim diyoruz, ama önce bi bizde buluşup parçaları tamamen oturtalım. tafu, bugün hakkaten vokalin iyiydi tebrikler kardeş. alper'le bende cover olayı için herhalde bi tebriği hak ettik. başarılı bi iş çıkardığımıza inanıyoruz.

hadi dostlarım kalın sağlıcakla...

saol dostum bana bıraz kotu gıbı geldı ılk kez dınledıgım bı sarkıya vokal yapmak bıraz benı kastı ama sen ıyı oldu dıyosan olmus tur ne dıyım

bu arada güzel bi haber veriyim arkadaşlar :

chaatay arkadaşımız söz verdi bize 50mb hosting ayarlayacak ve en kısa sürede yeni bir web ile karşınızda olacağız. dizayn vs. her şeyiyle yeniliyoruz siteyi. siteden stüdyo kayıtlarımıza da ulaşmanız mümkün olacak. chaatay'a çok teşekkür ediyoruz grup olarak...

Geri