Siyah 8

p_god, biz istanbulluyuz arkadaşım. ankara'yı pek bilmeyiz. artık dersin istanbullu bir grup var diye SİYAH 8 ;) saygılar sunarım...

alper, King Arthur'u izledim. baba o ne sondur öyle ya gözlerim doldu. dehşet güzel film. tabi keira'da öyle :) ulan izliycek film kalmadı ya :? neyse alperin artık yarın sabah 12'de görüşürüz. (belki ergin bizde kalıcak sende gel len)

tafu, sen gidicen diye gaza geliyosa döverim lan ben bunu. harbi üzülüyorum lan :(

cuma günü ilk defa bir stüdyoya 5. enstrümanla giricez. hadi hayırlısı. hmm düşündüm de belki 6 da olabilir. neyse duruma göre artık. :roll:

ben konuşma dedim. konuşmamıştır tahminen.
bizde bugün alper'le buluşucaktık hesapta. amcam ekti yarın buluşalım falan dedi. stüdyo öncesi çalışıcaz biraz.
yarın görecez ak mı kara mı ? hadi bakalım...

yarın saat 16:00 stüdyo Altona.

tafu yarın 2'de görüşürüz kardeş. alper'de geliyo zaten, toparlanırız hep birlikte. deniz'i alır direk stüdyoya geçeriz.

yarın gitme'yi tafu için yapıyoruz ona göre. kendinize iyi bakın dostlar stüdyoda görüşürüz...

TAFUUUUUUUUUU evladım gidiyorsun demek...Yarın sabahtan Fenerin maçına bilet alamaya gidecem...daha sonra katılıcam buluşmanıza...!!

Gitme ve vakitsizi tafu için çalıcaz....

çok Vakitsiz aramızdan ayrılıyorsun be tafu...!!?? 8)

:( Tafum be. hakkaten vakitsiz gidiyosun. ne güzel hayallerimiz var. aslında hepsinde yanımızda olacağına adım gibi eminim. bitanesin sen be kral dost...

Durun bea....olm daha adam gitmedi......
Neyse kardeşim bugün eğer 911 de olsaydık kırar geçerdik....ama hep alperin cimriliği yüzünden:)....

Bu arada grubumuza yeni katılan DENİZ arkadaşımızada hoşgeldin diyelim......HOŞGELDİN...

Bu arada tayfun doğurdu abi....nurtopu gibi bi oğlu oldu....karnı ağrıyordu ya bunun...indik minibüsten hayırlı haber yarım saat önce ulaştı bana.... :)

dün bencede gayet iyiydik. stüdyo bizim iyi olmamıza baya bi mani olmuş olsa da iyiydik. klavye sorununu çözmek lazım acilen. hem klavye olan, hem de iyi bi stüdyo bulmamız lazım aksi taktirde. altona çekilmez her hafta. ayrıca deniz'e kolaylık olması açısından taksimde de girmek gerekebilir stüdyoya. üşengeç olmamak lazım bilindiği üzere. neyse uzatmıyorum. haftaya ki stüdyo tarihini pazartesi belirleyebiliriz ancak. kalın sağlıcakla. bu arada;

ARAMIZA HOŞ GELDİN DENİZ :elsalla

gelecek vaad eden bir grup olduğu kesin demoları çıksın hemen dinliycem ama inşallah kurban tarzı bişiy olmaz biraz duygu vardır yaptıkları müziğin içinde:)

eheh :D bizi dinlemeden gelecek vaat edeceğimizi nasıl düşünüyosun anlamadım, ama yinede çok saol ;) imzamdaki linkten parçaları indirip duygu konusundaki fikrini de sunabilirsin. ilgi alaka için teşekkürler...

uykum var. klavyem yok. piano çalıorum ben ve şu aralar evimde bulunma imkanım bile yok. ama ruhu olan grup bulmak da o kadar kolay diil. bulmuşum veya bi şekilde buluşmuşuz buluncaz artık. bi de başımın ağrısı geçse.

imza ekleme şeysine girmek için profil fln kasamicam aha budur ki dünden kalmadır bnm gibi akşamdan pogodan headbangden kalma ölmüş bitmiş kulun içinden gelmekte olandır

Maybe I always knew
My fragile dreams would be broken
..for you

today i introduced myself
to my own feelings

hoşbulduk. deniz ben.

oo deniz hanım buralara da teşrif etmiş. ne mutlu bize :) toparla kendini de çalış biraz. yok öyle boş oturmak. demoya kadar her şeyi tamam istiyorum. çalışmayana ekmek yok ona göre...

merak etme melih arkadaşım sıkamaz o beni :)
ztn okul yeteri kadar.. töbe töbe..
arada ambigramını yapmış bulunmaktayım grubun adına gösteririm bi ara

arkadaşlar malumunuz artık alperle, benim okulumuz başladı. okul çıkış saatimiz 16:30. bundan sonra provalar kesin olarak cuma 5-7 olacaktır. şimdiden belirtmek istedim. sorun çıkmayacaktır diye umuyorum.

tafu, okul işinde bi gelişme var mı ? :(

melih, kimi sıkıp sıkmayacağıma sen mi karar vericen lan ! :p

alper, napıcaz baba ya bu kadar conconun arasında :?

deniz, çalışacaksın tabi. ne demek sıkamaz. hrrr :evil:

Geri