Siyah 8

lan gözünüz mü kaldı adsl'mde :evil: sorun çıkardı dial up girdim. :(

yeni bir beste daha yaptık alperle :) beste fabrikası gibiyiz mübarek... 8)

yarın toparlanıyoruz gençler. 17:15'te bizde görüşürüz... :arrow:

bestelerinizi yazıp bana gönderirseniz bu akşam çok ii olur
hastayım ölüorum 2 haftadır bgn yine okula gitmedim ve cdlerle discmani orda bırakmışım. akşam bana gelebilirler veya gelemeebilirler ama sdce şarkıların aklmda kalanlarıyla nota çkarmak istemiorum çok alakasız olabilir sora die. dolayısıyla en azndan tab verin çöziym onları vs (bzm evde de gitar var arada, annem çalıo :) )
ayrca taa szn eve kdr(hehe semti teşhir etmek istemedm) gidemem bu halimle (fırtına bitsin artık ya zatüre olcam.) yrn stüdyoda görüşürüz.

umut bısı dıcem ben yarın gelemem buyuk bı ıhtımalle bahanelerım

1-)yarın ramazanın ılk gunu oldugu ıcın saat 7 e ceyrek kala ıftar oluyo bı de ılk gun oldugu ıcın aıle ıle bırlık te ıftar acmamlazım bu bırıncısı

2-)yarın buyuk bı ıhtımalle aksam 6 da dıscı randevum olucak kanal tedavısı olmam lazım

bu ıkı bahanem oldugu ıcın yarın ben yukarıdada yazdıgım ıtıbarıyle buyuk bı ıhtımalle yarın kı provada olamıyacagım sımdıden ozur dılıyorum

SharKY01 demiş ki:
umut bısı dıcem ben yarın gelemem buyuk bı ıhtımalle bahanelerım

1-)yarın ramazanın ılk gunu oldugu ıcın saat 7 e ceyrek kala ıftar oluyo bı de ılk gun oldugu ıcın aıle ıle bırlık te ıftar acmamlazım bu bırıncısı

2-)yarın buyuk bı ıhtımalle aksam 6 da dıscı randevum olucak kanal tedavısı olmam lazım

bu ıkı bahanem oldugu ıcın yarın ben yukarıdada yazdıgım ıtıbarıyle buyuk bı ıhtımalle yarın kı provada olamıyacagım sımdıden ozur dılıyorum

offff :oops: bu hakkaten kötü ... ulan şimdi mi söylenir bu ? ramazan konusunu bilemicem, beni biliyosun pek dinle-kitapla işim olmaz... off off...

deniz, bu akşam sana tabları yolluyoruz. sorun yok...

bir prova daha geride kaldı. ne kadar iyiydik ? bilemiyorum... son zamanlarda nedense ilerleme olayını ardımızda bıraktık sanki. gerçi tafunun yokluğunu da hissettik. sakın sorma'nın başında kıvrandım resmen. deniz hanım zoru gördü kaçtı :p olası demo parçalarımızdaki boşluğu daha da hissettim. solo gitarist şart buna da kesin kanaat getirdim. bugünün bana kalırsa en güzel çalışması yeni yaptığımız söylenmemiş sözlerim adlı yeni bestemiz oldu. tam oturmasa da bence oturduğunda çok sağlam olacak. bir provamızı daha geride bıraktık sonuç itibariyle...

bir haberimizde sitemizin domainiyle ilgili : www.siyah8.com.tr.tc adresinden bizlere ulaşabilirsiniz. çağatay bey bize domain alacak diye beklerken biraz kolay bişiler ayarlayalım dedik. dizaynımızı da kısa süre sonra yeniliyeceğim...

ya kusra bakmayın bnm kendimle sorunlarım var.
ama derslerim hafiflio bu hafta
şöle bişi denicem
nsl olsa kimse bnden bişi beklemio
(byk iht hiç bişi çkmicak)
bn dinlicem
içimden geleni çalıcam
yazıcam ki siz doaçlama yaptıımı dşünmeyin(haşa cazcılara benzemek dimi umut :) )
veya çalmicam
en ii iht: bi iki şarkıya klavye olrsa olr
en ktü iht:bşi deişmez :)

bu sırada size kolay gelsin. bikaç şeyiniz var ama düzeltirsiniz. inşalla.

tafu, bu hafta ekmessin di mi ? :evil:

deniz, bencede en mantıklısı bu. sonuçta olursa olur, olmazsa olmaz. kasmanın alemi yok...

melih, sınavlarından başarılar kardeş. cuma görüşürüz...

yorucu bir hafta,berbat bir cumartesi ve yarın full ödev yaparak geçecek. stüdyolar dışında aktivitem kalmadı. son beste bu haftanın tek tebessüm sağlayan olayı benim için. bedenende, ruhende iyi hissetmiyorum kendimi. buna rağmen yarından beklentiler edindim kendime. yolumuz açık olsun arkadaşlar. beni ayakta tutuyosunuz. grupta olmayan, ama bize daimi destek olan helter'ım. sen en büyük dayanaklarımdansın. eksik olma...

grupta olmayan, ama bize daimi destek olan helter'ım. sen en büyük dayanaklarımdansın. eksik olma...[/quote]

iyi gündede kötü gündede yanınızda olmaya çalışçam. maddi manevi şikayet etmeksizin yanınızdayım.sizlerde eksik olmayın....

alper'le konuşuyodum da birden düşündüm, çok evvel değil 4 kişi stüdyoya girişimiz. en fazla 10 haftadır tanıyorum tafuyu. bu da en fazla 10 kere birlikte stüdyoya girdik demektir. cuma günü son çaldığımız beste çok iyiydi ya. ilk defa yaptığımız bi işten bu kadar keyif aldım. yanımızda bize destek veren az da olsa dostlarımız var. gerçekten çok keyif verici olmaya başladı SİYAH 8. demoya da az kaldı. yarınlar güzel mi olacak ne ? [kendime inanamıyorum ya ilk defa bir şey hakkında iyimser yorum yaptım]

ergin, eksik olmam kardeş bilirsin beni... [aborjinim benim :LOL: ]

www.siyah8.com.tr.tc adresinden ziyaretçi defterimize yazarak yorumlarını bizlerle paylaşan herkese sonsuz teşekkürler...

valla sende haklısın drka ;) ekim sonu diye planladık, ama biraz sarkabilir kayıt. ondan sonra da çoğaltım vs. gibi işler var. tahminen aralıkta göndermeye başlarız sağa sola. demo dışında webde yayımlamak için kaydedeceğimiz bir coverımız da olacak. ayrıca demoda yer alan parçalardan bir tane de webde yayımlayacağız. açıkçası demo konusunda çokta acele etmeden elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. yoksa açıkçası önümüzdeki hafta falan kaydedecektik... ilgilendiğin için saol 8)

yoldaşa selamlar olsun! Naber yavrum nassı gidio? Bize 15 gün önce attıgin topuktan sonra görusemedik :) neise sende haklisin. Bi an gözümde tüttün bi yaziveriyim dedim. Öpüorum seni bu arada sitenizede girdim. Ama aklımda söyle bi izlenim uyandı onuda paylaşıyım senin yaptigin daha iyi siteleri görmüstüm bu bir ikincisi cok soluk duruyo moruk insani sikiyor ama bazi düzeltmelerle iyi olcagina inaniyorum, siyah8'e güvenimiz sonsuz! hadi benden tüm siyah8'e selamlar!

açtırma ağzımı zamanında az mı ektin lan beni :) gelicem diyip, haber vermeden gelmediğin günleri unutmadım :p neyse geyik bi yana bu hafta sonu buluşalım.

site konusunda haklısın kardeş. amaç sadece mp3'leri yayımlamak olduğu için uğraşmadım dizaynla. vaktim olduğunda güzel bir şeyler yapmayı düşünüyorum.

güvenmeye devam et kardeş. giderek daha iyi işler yapmaya başladık. sen ve senin gibi yandaşlarımız olduğu sürece daha çok güzel şeyler olacak.

kendine iyi bak. haftasonu görüşmek dileğiyle...

Geri