Siyah 8

her hafta olduğu gibi bu haftada cuma günü 5-7 arası 911'deyiz.

tafu, ekersen bende seni çok kötü ekerim ona göre !

en erken bu akşam, en geç yarın akşam sitemiz yeni dizaynı ile huzurlarınızda olacak. ana sayfa bitti, alt sayfaları da hallettiğim anda upload edicem...

http://gofret.myfreebb.com/viewforum.php?f=8 adresinden de leventimin grubumuz için özel olarak açtığı forumumuza girip yorumda bulunabilir ve yeni başlık açabilirsiniz...

melih, lan sen öss ayağına dünyadan bihabersin. siteye bakınca bana bi yorum yap, dizaynı yeniledim.

cuma günü 2. bir gitarist arkadaşım gelecek, karşılıklı beğeni olursa 2. gitarist olarak aramıza katılacak. duyrulur...

üstteki postumda bir arkadaşım gelecek dedim, ama ziyaretçi defterimizde çoktan bir arkadaşla anlaşma sağlanmış. o gelecek. cuma günü o arkadaşla deniycez. umarım her şey yolunda gider de 5. elemanımızı da gruba dahil ederiz. bu arada foto makinesini de getiricem. yeni fotolar çektirelim, sitemizde yayımlayalım. hep aynı fotolar değiştir diyenlerde mutlu olsun bu vesileyle :). yakında belki videoda eklerim de kim izler ki bizi ? :roll: neyse son haberler böyle. yeni bir şeyler olursa haber veririm burdan. mutlu kalın....

arkadaşlar birşey diyeceğim.herşey iyi,hoş da sitenizden parçaları indirirken çok sorun yaşanıyor ya.biraz daha iyisini yapma imkanınız varsa memnun olurum :roll: henüz sadece gitmeyi dinleyebildim,o yüzden...

arkadaşım, ne yazık ki elimizde başka bir host vardı, ama kapandı ve şu anda bir arkadaşımızın yardımı sayesinde bu hostu kullanıyoruz. anlayacağın elimizdekinin en iyisi bu. keşke imkan olsa da daha iyi bir servera geçebilsek, ama olmuyor işte. ilgin için çok teşekkürler. parçayı nasıl bulduğunu da yazarsan sevinirim...

peki o zaman ben biraz daha kasarsam diğer parçaları da indirebilirim birazdan galiba :) gitme gayet güzel olmuş başlangıç için.ama umarım teknik olarak daha iyi kayıtlar yapma imkanınız olur bigün.sen vokalist misin?vokalist her kimse,çok iyi.yolunuz açık olsun arkadaşlar,ne diyeyim !

vokalist benim... çok teşekkür ederim. gerçekten moral oldu. kayıt konusunda sanırım daha iyi bir yer olamayacak, ama olmasını isterdim. demo biraz daha iyi olacak sanırım. en azından bizim performansımız açısından...

bir prova daha geride kaldı. son dönemdeki en iyi provalarımızdan biriydi. 911'in son halide gayet iyi. yaşadığımız problemlerin hiçbiriyle karşılaşmadık bu sefer. demo için çok az yol kaldı. tek problem solo gitarist. umarım en kısa zamanda solo gitarist buluruz da bu sorunda ortadan kalkar. yine fotoğraf ve video kaydı yaptık stüdyoda onları da en kısa zamanda siteye ekliycem...

olum dun cok ıyıydı ben vardım belkı de ondan bu kadar ıyı gectı kım bılır
olm sıteye nıye abıdık kubıdık fotoları koyuyosun ya duzgun bısıler koysana

:LOL: tafu, emin misin kurduğun cümleden ? abidik kubidik fotolar ! :LOL: en iyi fotolar onlardı. senin diğer fotolarını koyarsam resmen melih'in adı temize çıkar. onlardan beter :LOL:

bu arada söylemeyi unutmuştum. sitemize yeni fotolar ekledik. -> www.siyah8.com.tr.tc ulaşamazsanız -> www.mercanavcisi.com/umut777/pic.htm

solo gitarist arayışımız şimdilik sona erdi. bu cuma stüdyoda beş kişiyiz. OH BE ! ;)

Geri