Siyah 8

Selam arkadaşlar ben cumhuriyet lisesinden ercan melihten dolayı tnaıorum grubu çok başarılısnız ve daa iii olcanıza inaıorum ama bir sualim var bu yaşar kurta yaptıınız cover gerçekten hoştu neden yayınlamıosunuz?

yaşar kurt coverını artık çalmıyoruz, ama nedenini ben bile bilmiyorum. daha iyi şeyler ortaya çıkarmaya çalışıyoruz sanırım. kısa bir videosu vardı onun. hatta bir aralar web sitesinde yayımlamıştık. bir daha ki kayıtta belki onu da kaydederiz kimbilir. ilgi-alaka ve değerli yorumun için teşekkürler...

merhaba çok önceden kayıpgri adlı bi şarkınızı indirmişdim ev kaydıydı ama bazı yerlerini anlamıyorum mümkünse sözlerini yazarmısınn :))

SİYAH 8 - KAYIP GRİ

Bir paletim var benim
İçindeki tek renk siyah
Çizmek istediğim bir rüya
Pesimist bir fırçayla

Yağmur yağıyor üzerime
Bulut yoksa da gökte
Rüyam akıyor sayfadan
Toprağı kirletiyor bu dua

Simsiyah bir resim
Zifiri karanlıkta çizilmiş
Unutulmuş bir sayfada
Grinin aşkıyla

Kör olduğumu sandım
Oysa zaten siyahmış
Hayatta gride var
Öyle demişti ihtiyar
(Nerede bilmesem de)

şu anda nette yok bu parça. zaten çalmadık epeydir de. akıbeti ne olur bilinmez. www.rockindownload.turkrock.com adresindeki mp3 bölümünden isimsiz şarkı diye başka bir ev kaydı var. arzu edersen onu da indirebilirsin...

umuT777 demiş ki:
SİYAH 8 - KAYIP GRİ

Bir paletim var benim
İçindeki tek renk siyah
Çizmek istediğim bir rüya
Pesimist bir fırçayla

Yağmur yağıyor üzerime
Bulut yoksa da gökte
Rüyam akıyor sayfadan
Toprağı kirletiyor bu dua

Simsiyah bir resim
Zifiri karanlıkta çizilmiş
Unutulmuş bir sayfada
Grinin aşkıyla

Kör olduğumu sandım
Oysa zaten siyahmış
Hayatta gride var
Öyle demişti ihtiyar
(Nerede bilmesem de)

şu anda nette yok bu parça. zaten çalmadık epeydir de. akıbeti ne olur bilinmez. www.rockindownload.turkrock.com adresindeki mp3 bölümünden isimsiz şarkı diye başka bir ev kaydı var. arzu edersen onu da indirebilirsin...

çok teşekkürler hemen indiriorum çok iyisinis gerçekten tebrik ederim :))

bugun aldıgım bı haberle ogrendım kı grubtan cıkarılmısım....her zaman kı gıbı en son benım haberım oldu ....zaten herseyı en son ben ogrenıodum...barı bunu onceden ben bılseydım be....neyse yerıme bulmuslar zaten bırını yolları acık olsun....zaten bu saatten sonra melih haricinde digerleri zerre kadar seyimde degil....skindirik bi grup icin cocukluk arkadasımla darılamam ya....neden boyle konusorumkı benım de sucum vardı aslında....kımseyle yakınlasamadım belkı....araıp hatılarını sormadım....benımde sucum ar bılıorum zaten bass calmayıda bılmıorum benı bu kadar tutmaları bıle coktu bence ....ama en azından bı haberım olsaydı....neyse bu zamana kadar iyi dayandılar bana vaktı gelmıstı oldu beklemıoda dıgıldım beklıodum ....daha bı bass gıtarım bıle yok.....bı bokta bıldıgım yok ....hıc bırını suclamıorum suclayamam da zaten... yolları tekrardan acık olmaları dılegımle....

by SharKY

grup içerisinde birçok değişiklik oldu. cem'in de belirttiği gibi birileri gitti gruptan, birileri de dahil oldu. hala kesinlikler yok aslınabakılırsa. tarz olarakta değişiyor siyah 8. grubun yeni haliyle bir beste girişimi olmadı henüz, ancak 4 haftadır düzenli prova yapmaya başladık. yeni elemanlarla uyum sürecinden geçiyoruz. sanırım ocak ortası veya sonu gibi her şey yerli yerine oturur. www.siyah8.com şu anda yenilenmekte. kısa bir süre içinde güncel hadiseleri daha ayrıntılı iletmeye çalışacağız. şu anda da eski siteye erişebilmeniz mümkün.

umuT tarz değişicek falan demişsin de sözleri çok seviyodum ben siyah 8 'in.Bunları başka bi sound da falan dinlesek.Yoksa sözler müzikler yepyeni şarkılar mı olucak ?

die4rock, web adresimizde hosting dolayısıyla bir problem var. yeni bir hosting pakedi almak lazım, ama ne zaman gerçekleşeceği konusunda bir fikrim yok.

pudding, sözleri ben yazdığım için çok farklılaşmazlar aslında. temalar falan aynı olacak yine. ne hissediyorsam onu yazıyorum sonuçta. çok farklılaşmayacaklardır, ama sound olarak epeyce değişti. daha sert bir sound var ortada. anlayacağın yeni bir siyah 8. başka parçalar, başka bir tarz.

eski siyah 8 parçalarını ayrılan gitaristimiz alper'le birlikte farklı bir grup adı altında çalmayı planlıyoruz. siyah 8 ile alakası olmayacak, ama bildiğin o eski parçaları çalacağız yani.

yeni bir şey olursa buradan bildirmeye çalışırım. iyi kalın...

kacakkiz, web sitemizde sorun var. yoksa oradan parçaları indirebilirsin derdim. şu anda yeni besteler ve cover çalışmaları üzerinde çalışıyor siyah 8. bir kayıt durumu ne zaman olur bilemiyorum, ama olduğu vakit sitede onarılmış olacak.

görüşmek üzere..

uzun bir aranın ardından yeniden merhaba...
daha önce buradan söylemiştim tarz değiştirdik vs. diye. eski parçaları bilenler baya şaşırabilir. çünkü pek alakamız kalmadı. nu metal/modern rock etrafında bir şeyler yapıyoruz şu anda.
www.siyah8.com 'u yeni bir ara yüz ile aktive ettik. grup hakkında daha detaylı bilgi ve yeni bestemiz sakın sorma'yı bu adresten indirebilirsiniz.

www.siyah8.com/download/sakinsorma.rar (üşengeç arkadaşlar için)

yorumlarınızı eksik etmezseniz seviniriz..

Geri