Supernatural

Çok güzel bir dizi yalnız 3-4-5. sezonları izleyip kesinlikle devam etmemeniz gereken bir dizidir, 6.7.8. sezonlar zaman kaybından ibaret ki 5. sezon bitince ötesinin olamıcağını anlıyorsunuz

Yemişim vampirini, Felicia Day'i keşke sürekli kadroya alsalar. O kadar net bir nerd hatun karakteri var ki üstüne yapışmış. Oynadığı diziler birbirinden çok farklı ama o hep aynı karakteri oynuyor sanki. Supernatural gibi dizide üstüne senaryo yazılıyor ve hiç sırıtmıyor.
Gerçi biraz hileye kaçıyorlar aslında bu konuda. Son bir iki sezondur böyle ana hikaye zayıflayınca geek tayfayı canevinden vuracak hatunları oynatıyorlar. Bilim kurgu kraliçesi Amanda Tapping bile geldi diziye.

edit: Dizilerde Angel'ın üstüne, filmlerde Lestat'ın üstüne vampir gelmedi gelmez de zaten.

İzledim bir zike de benzetemedim, ilk sezonun ortasında bıraktım onu. Vampir konusu çok yoruma açık tabi. Fantastik kurgularda kesin çizgiler yok şöyle olacak böyle olacak diye. Ben kendi bakış açımdan konuşuyorum sadece lan.

8x19

bu bölüm iyiydi işte.

cehenneme gidiş-dönüş,bobby başganı kurtarma,benny için üzülme derken iskoç şeytanın dönüşüyle lezzetli bölümdü.

Geri